Stars

Марина Порошенко стала Жінкою ІІІ тисячоліття

Gloss 9 ноября 2016, 08:10  305

Марина Порошенко
Марина Порошенко
styler.rbc.ua

Премією Жінка ІІІ тисячоліття нагороджуються жінки, які гармонійно поєднують успіхи в особистому й професійному житті, прагнуть виконувати не тільки свої щоденні обов’язки, а й займатися благодійною діяльністю, брати участь у громадському житті, мають особисті здобутки в науці, мистецтві, спорті чи будь-яких інших сферах.

Читай також: Український дизайнер порівняла стиль Марини Порошенко і Людмили Янукович

Протягом 8-ми років уже було визначено й нагороджено найкращих представниць жіноцтва, серед яких Кіра Муратова, Ада Роговцева, Катерина Амосова, Елла Лібанова, Оксана Забужко, Руслана Лижичко, Герої України Надія Савченко, Тетяна Корост і Ніна Матвієнко, народні артистки України Наталя та Ольга Сумські, Валентина Степова, кінорежисер Оксана Байрак, спортсменки  Анна Безсонова і Лілія Подкопаєва, телеведучі Алла Мазур і Тетяна Даниленко, журналістки Соня Кошкіна та Юлія Литвиненко, дизайнери Олена Бернацька, керівники відомих підприємств, благодійниці, представниці бізнесу, культури, медицини, засобів масової інформації та спорту.

Цього року у категорії Знакова постать премію отримають дружина президента Украиїни Марина Порошенко та народна артистка України Вікторія Лук’янець.

Нагадаємо, у 2015 році Марина Порошенко взяла участь в акції до Дня матері в Україні. Учасники, які зібралися в Національному ботанічному саду імені Миколи Гришка, висадили троянди та склали слово “МАМА“ з чорнобривців метровими літерами. Кошти, які було зібрано, передали на лікування дітей.

Дивись відео інтерв'ю з Мариною Порошенко:

Prime Time - Інтерв'ю з першою леді України - Марина Пор...
0:00 / 22:26

Комментарии