Ольга Фреймут дізналась чи можна купатися в Азовському морі

Gloss 9 ноября 2016, 11:35  281

Ольга Фреймут
Ольга Фреймут
instagram.com/freimutolia

Телеведуча 1+1 Ольга Фреймут з командою експертів і таємних агентів проінспектувала Бердянськ в рамках проекту Новий інспектор Фреймут. Міста і дізналася, чи можна купатися на пляжах одного з найбільших курортів України.

За результатами аналізу, вода Азовського моря поблизу Бердянська безпечна для відпочиваючих. Проте, чистота пляжів залишає бажати кращого. Через велику кількість сміття у піску вони не змогли отримати міжнародну нагороду “Блакитний прапор“, якою відзначають пляжі, що відповідають високим стандартам якості.

пресс-служба 1+1

Читай також: Ольга Фреймут розповіла, як її змінило народження дитини

У фіналі програми на центральній площі міста Ольга Фреймут представила жителям 3-D модель, яка ілюструє, як може виглядати пляж Бердянська, якщо міська влада виділить бюджет на його облаштування. Модель була розроблена спільно з експертами проекту - архітекторами і дизайнерами. Вона передбачає кабінки для переодягання, лежаки і гойдалки з навісами для комфорту відпочиваючих – все те, чого не виявила Ольга Фреймут під час інспекції.

пресс-служба 1+1

Під час триденної інспекції Бердянська на численні прохання місцевих жителів Ольга Фреймут разом з командою таємних агентів також перевірила супермаркет Азовський, який вразив телеведучу грубими порушеннями санітарних норм. Супермаркет отримав табличку Ганьба міста. Такою ж відзнакою Ольга Фреймут нагородила і найдорожчий готель міста Sun Resort. “Гордістю“ Бердянська стала служба швидкої допомоги.

пресс-служба 1+1

Варто зазначити, що після інспекції телеведучої за рахунок міського бюджету в Бердянській школі № 9 почали міняти старі вікна на більш сучасні, пофарбували стіни в коридорах, а кухарі в їдальні почали носити одноразові шапочки.

За підсумками програми Бердянськ набрав 3 бали з 10 можливих: 2 бали в області медицини, 1 – за безпеку, а еліта, їжа і освіту отримали по нуль балів від Ольги Фреймут.

Нагадаємо, Ольгу Фреймут вдарив директор м'ясокомбінату.

Смотри онлайн-видео – Новый инспектор Фреймут. Города

Комментарии