LOBODA зняла кліп у культовій пустелі Андалусії

Gloss 9 ноября 2016, 11:35  261

Світлана Лобода презентувала новий кліп
Світлана Лобода презентувала новий кліп
Кадр з кліпу

Світлана Лобода та її продюсер Нателла Крапівіна зважилися на чергову творчу авантюру, вирішивши поїхати в спекотну Андалусію на зйомки кліпу Твои глаза.

Читай также: Нателла Крапівіна зворушливо привітала Світлану Лободу

Відео стало 12-ю режисерською роботою продюсера артистки.

Кліп про подвійність натури з людським тілом і душею, яка хоче у космос, знятий на стику жанрів сучасного кінематографа.

В його основу лягли сни, побачені режисером напередодні зйомок. Спочатку Нателла Крапівіна розробила більше 10 сюжетних ліній, але відмовившись від розкадровки, прямо на майданчику змінила сценарій, дозволивши головним героям самостійно створити історію своїх персонажів.

За традицією в кліпі Світлани глядач побачить пристрасть, інтригу, непередбачуваний розвиток сюжету і мускул-кар. А сама LOBODA знову доведе, що не вживається в роль, а є беззастережною господинею кадру.

Дивись новий кліп Світлани Лободи:

LOBODA — Твои Глаза
0:00 / 04:24

Як тільки Лобода зі своєю командою приступила до роботи “на натурі“, без видимих причин зупинилися знамениті вітрогенератори. Як пізніше зазначила артистка, з цього і почалися її іспанські пригоди.

Відзначимо, що раніше місцеві пейзажі встигли послужити локацією для зйомок понад 400 голлівудських вестернів, а також Ігри престолів і знаменитої Клеопатри з Елізабет Тейлор. У культовій пустелі Андалусії в тому числі працював і Спілберг.

Така популярність локації серед відомих режисерів, виявилося, має і зворотну сторону. Компанії, які розділили між собою територію знаменитої пустелі, виставляють рахунок навіть за право зняти кущ або балку, що стирчить з піску. Попередньо оформивши всі необхідні документи, знімальна група на майданчику виявилася втягнута в конфлікт з бізнес-ділками. Останні вимагали тільки за сцену на дикому пляжі заплатити більше 20 тисяч євро!

Нам заблокували всі можливості там знімати. На майданчику ледь не виникла бійка, в цей момент я зрозуміла: адже ми перебуваємо в пустелі, в разі чого нас впізнають по зубах. Знімальний процес виявився справжньою пригодою. Наприклад, на пляж нам довелося пробиратися вночі. Ми йшли через гори, куди можуть піднятися навіть не всі авто, а сам берег був обгороджений парканами з колючим дротом ... Нелюдськими зусиллями мені в підсумку вдалося здійснити цю зйомку і відобразити все, що ми хотіли“, - згадує Нателла Крапівіна. 

Дивись кадри з нового кліпу Світлани Лободи:

Нагадаэмо, раніше післі концерту Лободи у Чернігові поліція завела кримінальну справу.

Комментарии