Макс Фадєєв вперше надав ліцензію на виконання власної пісні гурту On I Ona

Gloss 9 ноября 2016, 16:00  284

Гурт On I Ona
Гурт On I Ona
прес-служба

Відомий музичний продюсер, композитор, автор-виконавець і аранжувальник вперше надав ліцензію на виконання свого легендарного треку Лети за мной. Її володарями стали артисти нового українського музичного проекту On I Ona.

Макс відомий своїм професіоналізмом і вимогливістю у творчості і в музичному бізнесі. Багато артистів мріють переспівати його хіти, але офіційної передачі ліцензії на виконання Макс раніше нікому не давав.

Та нова українська група On I Ona настільки вразила іменитого музиканта своїм виконанням, що відповідь від Фадєєва прийшов за лічені дні після відправки йому нової версії пісні.

Читай також: Максим Фадєєв розповів, що пережив клінічну смерть

Також із групою попрацював режисер Стас Морозов, який раніше був частиною команди Фадєєва: знімав відеокліпи для гурту SEREBRO, а тепер для On I Ona. Дуже символічно, що зйомки відео для артистів проходили в Українському домі – це стало символом єднання навколо музики і спільного бажання по-новому представити популярний трек.

Відзначимо, що On I Ona – це Альона Жигарєва і Олексій Мартиненко – сильні вокалісти, за плечима яких великий сценічний досвід. Вони пройшли довгий шлях від бек-вокалістів до фіналістів вокальних телевізійних шоу, а сьогодні On I Ona об'єдналися, щоб показати своє бачення нової української музики.

Нагадаємо, Нателла Крапівіна прокоментувала новий кліп групи On I Ona.

Дивись кліп гурту On I OnaЛети за мной:

On I Ona - Лети за мной
0:00 / 03:51

Комментарии