Stars

Гніздо Горлиці: чому варто подивитісь нову українську стрічку

Gloss 10 ноября 2016, 19:30  314

Гніздо горлиці - прес-конференція з акторами
Гніздо горлиці - прес-конференція з акторами
Фото: Марина Головнева

Цю стрічку без сумніву можна назвати багатостраждальною. Адже уся знімальна команда за роки роботи над Гніздом горлиці пережила багато злетів та падінь. Фільм почали знімати три роки тому, потім шукали фінансування, у 2014 році помер один з головних акторів Віталій Лінецький і сценарій довелось переписувати. Але зрештою, отримавши кошти від Держкіно, українську стрічку було відзнято.

Фільм Гніздо горлиці вже отримав відзнаку Одеського міжнародного кінофестивалю.

Режисер стрічки Тарас Ткаченко розповів, що було відзнято центральну частину з трилогії, котору написав Василь Мельник. Це був свідомий вибір знімальної команди.

Золотой дюк
Золотой дюк
Фото: Марина Головнева

Читай также: ТОП-10 современных украинских фильмов, которые нужно знать

“Фінал мав бути іншим - велика сцена весілля Мирослави. Але, очевидно, що без Віталія Лінецького ми знімати не змогли. У фільми два режисери - я і життя. І цей другий вніс свої корективи. Але фінал, який показали ми, ставить три крапки. Нехай кожен сам здогадується, як і що далі сталось з героями“, - Тарас Ткаченко.

Це перший офіційний україно-італійський кінопродукт.

Під час пресс-конференції був присутній італійський продюсер Фабіо Канепа та актор Мауро Чіпріані. Вони відмітили, що з українською командою була дуже плідна співпраця, і вони готові продовжувати створювати нові фільми разом.

Мауро Чіпріані
Мауро Чіпріані
Фото: Марина Головнева

Гніздо горлиці покажуть у більш ніж ста кінотеатрах України.

На конференції також були присутні актриси Рима Зюбіна та Наталя Васько. Звісно, що від журналістів було питання, як артистки вживались у роль і як вчили італійську.

Це моя професія. Якщо треба було раніше, я говорила російською без акценту, треба - українською, а можу і з західним акцентом чи італійську вивчити, якщо треба“,  - Рима Зюбіна.

Читай также: У Києві пройшла прем'єра фільму Гніздо горлиці: зірковий фотозвіт

Рима підкреслила, що працювати з італійськими акторами було дуже комфортно і вони не вимагали до себе якогось особливого сталевлення та умов, як це часто роблять російські колеги. Навіть та сама Ліна Бернарді, яка грала раніше з такими зірками як Пенелопа Крус. “Бо це не понти, це професіоналізм“, - так просто пояснила поведінку італійських акторів Рима.

Рима Зюбіна
Рима Зюбіна
Фото: Марина Головнева

Бюджет картини - 16 400 мільйонів гривень.

Коли режисера запитали, чому він звернувся до теми українських заробітчан за кордоном, адже на цю проблематику не раз знімалися фільми і навіть у Голлівуді, він відповів:

Так. І я бачив кожну з цих стрічок. Але якщо шукати головну відміність Гнізда горлиці від цих фільмів, то можна сказати так. То були фільми ситого про голодного. А наш фільм голодного про голодного.

Якщо додавати від себе, звичайного пересічного глядача. То можу просто сказати, що цей фільм варто подивитись! Гарна операторська робота, прекрасна гра талановитих акторів та немає наслідувань Голлівуду. Ось чому стрічка дійсно вдалась! 

Автор: Юлія Мясоєдова

Нагадаємо, режисер фільму Гніздо горлиці став головою Союзу кінематографістів України.

Дивись офіційний трейлер до фільму Гніздо горлиці, який вийшов у прокат з 10 листопада:

Гнездо горлицы - официальный трейлер
0:00 / 02:13

Комментарии