Stars

Писательница Бабкина вспомнила, какой Тина Кароль была раньше

Gloss 16 декабря 2016, 18:00  344

Тина Кароль
Тина Кароль
Марина Головнева

Читай также: Женщина в красном: Тина Кароль сняла новый завораживающий клип

31-летняя писательница Екатерина Бабкина на своей соцстраничке опубликовала совместное фото с известной певицей Тиной Кароль, которое было сделано в Киеве в национальном музеи Тараса Шевченко. Давние подруги встретились на презентации школьной хрестоматии.

В своем посте Бабкина вспомнила, как 25 лет назад она и Кароль вместе учились, и отметила, что Тина была старательной ученицей.

Екатерина Бабкина и Тина Кароль
Екатерина Бабкина и Тина Кароль
facebook.com/kateryna.babkina

“З Танею (Тіною) ми ходили на сольфеджіо в групу Проваторової. 20 років тому. Таня жила на 1 поверсі на Позітроні, в панельці, де жив мій брат. 25 років тому. Коли ми ходили гуляти, було чути як вона займається вокалом при старому піаніно. Весь час. На сольфеджіо Таня співала всі задані вправи перша і добре, поки всі ми інші, хто співати не хотів і не міг, займалися своїми справами – я переважно писала історії в кінці нотного зошита (ну ок, і малювала синім лаком нігті під партою). Тим ми обідві, в принципі, дотепер і займаємося (мінус синій лак і нотний зошит). В Тані дуже складне, але таке красиве життя, Таня дуже багато працює і все робить правильно. Ми зустрілися на презентації нової шкільної хрестоматії – там є Таніна пісня і мої тексти. Бо вчитись треба на живих прикладах. І так, я обіцяю відтепер зачісуватися щодня, щоби сміливо обнімати цих красивих зовні і всередині“, – написала писательница (орфг.сохранена – прим.ред.)

Напомним, Тина Кароль расплакалась, когда узнала, что ее песню занесли в хрестоматию.

Смотри новый клип Тины Кароль на песню Перечекати:

Тина Кароль - “Перечекати”
0:00 / 03:24

Комментарии