Руслана, Вакарчук і Лук'яненко пригадали найважливіші події з історії незалежної України

Gloss 19 мая 2017, 16:00  137

Левко Лук'яненко, Алла Мазур і Руслана
Левко Лук'яненко, Алла Мазур і Руслана
прес-служба 1+1

18 травня телеканал 1+1 презентував книгу під назвою Незалежність очима ТСН, у якій зібрані спогади Алли Мазур, генерального директора 1+1 медіа Олександра Ткаченко, журналістів і редакторів ТСН – Олени Мацюцьки, Наталі Нагорної, Олександра Загородного, Ганни Боки, Василя Костюка, Дмитра Святненко, Алли Хоцянівської, Ольги Кошеленко, Олега Гулика.

Читай также: Святослав Вакарчук про кіноіндустрію в Україні: яка країна – таке і кіно

Автори книги називають її “живою історією, яку щодня творили ми самі“. На презентацію завітали Міністр культури України Євген Нищук, переможниця Євробачення 2004 Руслана, лідер гурту Океан Ельзи Святослав Вакарчук, автор Акта проголошення незалежності України Левко Лук'яненко.

Кожен, хто причетний до створення книги, мав змогу привселюдно пригадати ті події незалежної країни, які його найбільше вразили.

Олександр Ткаченко
Олександр Ткаченко
прес-служба 1+1

Олександр Ткаченко пояснив, що ця книга розповідає про 20 подій. Таку цифру творці вибрали не випадково, оскільки в цьому році ТСН виповнюється 20 років. У редакції працює 409 професіоналів – порівну жінок та чоловіків. 

Через очі, серця і душі журналістів, які працюють у ТСН, проходило чимало подій. І, мабуть, тільки через 20 років можна їх усі переосмислити“, – підкреслив Ткаченко.

Привітати телевізійну службу новин телеканала 1+1 завітав і Левко Лук'яненко. Він згадав, що в день проголошення незалежності України він навіть забув про свій день народження.

Після того, як на Майдані Незалежності я з машини зачитав Акт, прийшов додому, глянув на стіл – а там купа пляшок якихось.  Дружина наготувала, а я навіть забув, що в цей день народився“.

Левко Лук'яненко
Левко Лук'яненко
прес-служба 1+1

Святослав Вакарчук заявив, що все майбутнє можна побачити в минулому, в історії. “В історії усі успішні нації, держави пройшли через три дуже важливі моменти: громадяни були готові віддати своє життя за ідеали своєї країни; громадяни цих країни були готові брати на себе персональну відповідальність; громадяни цих країн уміли домовлятися між собою“. За словами Святослава, Україна навчилася лише першому пункту. 

Персональний успіх залежить від нас. І коли ми це зрозуміємо, то все буде добре, як я десь, здається, уже говорив“, – сміючись, додав співак. 

Святослав Вакарчук
Святослав Вакарчук
прес-служба 1+1

Євген Нищук підкреслив, що “час дуже жорстокий, змивається історія. Проходять якісь значущі події, і ми про них просто забуваємо“. 

Євген Нищук
Євген Нищук
прес-служба 1+1

А Руслана у свою чергу привітала команду ТСН піснею Світанок.

Дивись онлайн виступ Руслани із треком Світанок:

Руслана – Світанок
0:00 / 01:01

Ми розповіли історію однієї родини в дуже вдалий час, коли проти нас країна-агресор веде інформаційну війну.  Це наш маленький внесок у перемогу в цій інформаційній війні“, – завершила Алла Мазур.

Алла Мазур
Алла Мазур
прес-служба 1+1

Комментарии