Stars

Вакарчук ответил о президентстве, Крыме и будущем Украины

Gloss 11 июня 2017, 10:45  104

Вакарчук в Лысычанске
Вакарчук в Лысычанске
.facebook.com/pg/okeanelzyofficial

Лидер группы Океан Ельзи Святослав Вакарчук успел перед концертом пообщаться с журналистами. Читай, что артист ответил корреспондентам Восточный фарватер.

О президенстве:

“Дуже багато разів говорив, не знаю, скільки разів маю повторювати: я бачу сьогодні своїм завданням зробити добре, підняти настрій всім людям, які приїхали сьогодні в Лисичанськ і в інші міста. Це те, що повністю займає мій час, мою енергію, моє бажання. Так само й інші речі, які я роблю поза сценою, я їх робив, роблю и буду робити, тому що моїм завданням в цілому, яке я бачу для себе, окрім творчого задоволення, – зробити так, щоб усій країні жилось якомога краще. Я буду обирати для цього всі методи, які я вважаю найбільш ефективними. Зараз я вважаю найбільш ефективним цей метод“.

О концертах в Крыму:

Читай также: Святослав Вакарчук "накормил" бойцов АТО

“Знаєте, що між Ізраїлем та деякими арабськими країнами є така негласна домовленість: якщо в паспорті є штамп Ізраїлю, то тебе не пустять в багато арабських країн і навпаки. Ніхто не ставить їм цих питань – все розуміють, чому і як це стається. Україна прийняла такий закон, і я не збираюсь його обговорювати. Я вважаю, що не моя справа оцінювати будь-кого з моїх колег. Я дотримуюсь принципу “не судите, да не судимы будете“. Тому ви не почуєте від мене слів ні звинувачень, ні підтримки в конкретну адресу. Я просто вважаю, що закони треба виконувати“.

Океан Ельзы в Лысычанске
Океан Ельзы в Лысычанске
.facebook.com/pg/okeanelzyofficial

О том, как сделать Украину лучше:

“Робити кожен день хоча б одну маленьку корисну справу, яка могла б зробити вас конкретно, вашу сім’ю, ваших друзів, вашу общину кращою. Нехай це буде щось дуже маленьке, просте. Мільйон маленьких справ, зроблених кожним з нас, дасть значно більше, ніж слова про якісь великі реформи, і навіть конкретні реформи, які будуть рухатись повільно, які насаджуються або імплантуються зверху. Робіть кожен день одну маленьку справу, і цим ви будете примножувати успіх. І всім це саме радьте“.

Смотри видео с концерта Океана Ельзи в Лысычанске:

Напомним, Святослав Вакарчук рассказал, как у него исчез голос на выступлении в Полтаве.

Комментарии

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more