В «44» виступить «НУМЕР482»

13 августа 2008, 12:55  393
Gloss

Довідка про гурт:
"НУМЕР482" був заснований в Одесі  більше ніж шість років тому. Назва колективу (авторське право на назву колективу належить Віталію Кириченко) походить від перших трьох цифр штрих-коду товарів, які створені в Україні. Музику "НУМЕР482" легко можна включити в поняття сучасний популярний рок. Такі стилі, як фанк, фолк, регі, нео-панк доволі природньо переплітаються в композиціях гурту. Тексти пісень, які пишуться українською мовою вокалістом Віталієм Кириченко, насичені сучасними  образами та оригинальними оборотами. Лейтмотивом усіх пісень є тема кохання. Гурту вдалося зберегти в музиці позитивний драйв, не обтяжуючи слухача "тяжким звуком".

Основною рисою  гурту є позитивний настрій, високий рівень виконання та "хоризма" фронтмена. Кожен виступ гурту - то є неповторне та яскраве шоу. Недарма російска преса охристила НУМЕР482 як "український red hot chili papers"

Музиканти НУМЕР482 про свою роботу:
–  Ми все так зашифрували, що ми самі навіть не в змозі  здогадатися про що воно там іде річ, - коментує фронтмен Віталій Кириченко,  - Завжди хотілось щоб в наших піснях була деяка недомовленість. А саме важливе слухач придумав сам. Кожен має розуміти одну і ту саму пісню по своєму.

–  Ми просто пишемо пісні, які подобаються.  Раніше всі були в захваті від мелодії з кінофільму БУМЕР, а зараз дівчата завантажують в слухавки НУМЕР482 ))).

    * Де хто знаходить задоволення в політичних інтригах та плітках, а хтось слухає НУМЕР482

Склад гурту:
Віталій Кириченко (вокал)
Андрій Карлюга (бас,вокал)
Олег Кузьменко (барабани,вокал)
Володимир Непомящий (гитара)
Олександр Левін (play-back, директор)

Комментарии