Прес-реліз відкритого Зимового Чемпіонату Києва зі швидкісного поїдання українських вареників

Gloss 19 декабря 2008, 14:33  644

Ідея проведення цього Чемпіонату в Україні належить нашому земляку, екс-одеситові, Алексу Гутмахеру, продюсерові з Нью-Йорка. З 2001 по 2004 рік Алекс Гутмахер проводив у Нью-Йорку чемпіонати світу зі швидкісного поїдання вареників. І от, у 2005 році в Нью-Йорку в рамках фестивалю україно-американської спадщини «Українська осінь», що проходив під патронатом мера Нью-Йорка Майкла Блумберга, був проведений перший чемпіонат світу зі швидкісного поїдання українських вареників. Установлений рекорд світу - 100 вареників за 1 хвилину 39 секунд належить американцеві українського походження Олегу Жорницькому.

Починаючи з березня 2006 року, Алекс Гутмахер провів відбіркові тури зі швидкісного поїдання вареників у 12 областях України, серед яких визначились фіналісти. 26 серпня 2006 р. на головній сцені Майдану Незалежності вперше в Україні відбувся Фінал Всеукраїнського Чемпіонату зі швидкісного поїдання українських вареників, організаторами якого виступили компанія „Левада”, ArtEmes Entertainment Productions (USA) та продюсерська компанія «Дель Арте». Найбільш швидкісний з фіналістів І Чемпіонату Тарас Дзюба впорався із сотнею вареників за 5 хв. та 22 сек та став переможцем цього змагання.

Чемпіонат зі швидкісного поїдання українських вареників проводиться за всіма правилами Великого Спорту. Учасником і переможцем може стати кожний. Умови змагання не приховують у собі нічого складного. Вони зрозумілі й доступні  абсолютно всім - з'їсти 100 вареників з картоплею якнайшвидше. Незважаючи на те, що поїдання вареників – це  насолода для душі й шлунка українця, все-таки, щоб упоратися із сотнею вареників потрібно міцне здоров'я.

Переможець цьогорічного Відкритого Зимового Чемпіонату Києва зі швидкісного поїдання українських вареників буде мати змогу взяти участь у матчі-реванші між збірною США та України, який відбудеться у 2009 р. в Києві, на Майдані Незалежності. До складу збірної США увійдуть: Олег Жорницький, Чемпіон світу зі швидкісного поїдання українських вареників, американець українського походження та Микола Лєцин, Чемпіон США та Канади зі швидкісного поїдання українських вареників. Збірна України буде представлена переможцем І Всеукраїнського Чемпіонату зі швидкісного поїдання українських вареників Тарасом Дзюбою та переможцем Відкритого Зимового Чемпіонату Києва зі швидкісного поїдання українських вареників, який визначиться 20 грудня 2008 р.

Чекаємо Вас на змаганнях „Відкритого Зимового Чемпіонату Києва зі швидкісного поїдання українських вареників”!

Комментарии