Програма джазових вечорів 20-21 червня

Gloss 19 июня 2009, 16:18  641

20 червня
18.00

Нагородження і виступ учасників конкурсу музичної композиції на основі пісні «Києве мій»

П.Ігнатьєв. Джазова композиція «Київе мій» для ф-но (автор) та голосу (Олена Захарова – вокал);

В.Самайда. Київський вальс (автор)


Little Band Academy

Басюк Ірина – музичний керівник
Басюк Віктор – художній керівник , заслужений діяч мистецтв України

Павлюченков Олексій – альт, баритон;
Рябчук Андрій - альт;
Євтушенко Родіон – альт;
Карачев Костянтин – тенор;
Водовозова Марія – труба, вокал;
Пузіна Анастасія – тромбон;
Заботін Олексій – тромбон;
Кузьмінський Павло – тромбон;
Гурина Марія – фортепіано;
Дяченко Станіслав – бас;
Водовозов Дмитро – ударні

Лауреати V міського дитячого конкурсу
« Мелодії та ритми джазу»

Дитяча школа мистецтв № 2 ім. М.І.Вериківського

Діана Тагієва (вокал) - викладач Анна Володимирівна Донцова
Ліза Лутай (вокал) - викладач Олександра Тарасівна Горідько
Глаша Поліщук (ф-но) - викладач Ігор Іванович Журомський
Катруся Зяблюк (вокал) - викладач Анна Володимирівна Донцова
Оскар Думитращук (саксофон)– викладач – Дмитро Вадимович Алєксандров
Георгій Соловйов (гітара)- викладач – Журомський Ігор Іванович

Студентські проекти:
1) Андрій Шулаков project
2) Деніс Донцов project
3) Gadzilla project

Юлія Рома & Night Groove
Артем Менделенко (саксофон)
Наталія Лебедева (ф-но)
Олександр Павлов (гітара)
Ігор Закус (бас)
Алік Фантаєв (ударні)

21 червня
18.00

Джазові вечори пам`яті Володимира Симоненка

Програму концерту веде Олексій Коган


Молодіжний біг бенд «BETO»
(Великий естрадно-танцювальний оркестр)

Художній керівник – Микола Гудима

Саксофони:
Оксана Гудима
Мар’яна Головченко
Олексій Черніков
Святослав Тютюнник
Алла Сіренко
Труби:
Сергій Новиков
Віктор Жора
Володимир Спасіченко
Павло Скороход
Тромбони:
В’ячеслав Чорнобровін
Олександр Топор
Станіслав Дирів
Юрій Скрипочка
Ф-но:
Артем Погорєлов
Гітара:
Євген Наумов
Бас:
Микола Ромашин
Ударні:
Ярослав Лещух


Студентські проекти :
1) LeLa Brasil project & Володимир Зіньковський (flute)
2) Ілля Алабужев project
3) Зідан project


Олексій Пєтухов (ф-но, Одеса),
Тамара Лукашева (вокал, Одеса)
Костянтин Іонєнко (бас)
Алік Фантаєв (ударні)

Спеціальний гість фестивалю – Вадим Неселовський – (piano, USA)

Z - Band - Ігор Закус
Дмитро Бобін Александров (саксофон)
Володимир Шабалтас (гітара)
Родіон Іванов (ф-но)
Ігор Закус (бас)
Олександр Лебеденко (ударні)

Комментарии