Программа Ukrainian Fashion Week 2009

Gloss 7 октября 2009, 15:32  377

14.10.09 середа  20:00 ABSOLUT. PURE FASHION

15.10.09 четвер 17:00 Презентація проекту “Design Puzzle” by SALON magazine

                          18:00 POUSTOVIT

                          19:00 VICTORIA GRES
                          20:00 ZALEVSKIY
                          21:00 GROMOVA DESIGN
                          22:00 Оксана КАРАВАНСЬКА
                          23:00 Сезони Моди.media party

16.10.09 п’ятниця 16:00 Презентація Першої Української Премії в галузі моди

                          17:00 Едуард НАСИРОВ для ТМ «СТОЛИЧНИЙ»
                          18:00 Larisa LOBANOVA
                          19:00 Aвтанділ ЦКВІТІНІДЗЕ (Грузія)
                          20:00 NOTA BENE & KARAVAY   
                          21:00 anna bublik exclusive collection
                          22:00 Liliya LITKOVSKAYA

17.10.09 субота 16:00 sasha.kanevski
                          17:00 Вікторія КРАСНОВА
                          18:00 Олена ДАЦЬ
                          19:00 Annette GORTZ (Німеччина)
                          20:00 Тетяна ЗЕМСКОВА/Олена ВОРОЖБИТ

                          21:00 ANDRE TAN

                          22:00 Ксенія МАРЧЕНКО для X’U
                          24:00 PARADOR night

18.10.09 неділя 15:00 FRESH FASHION: Anna UNGER (Велика Британія), Світлана САВОРОНА
                          16:00 RITO
                          17:00 Тетяна ОСТРОВЕРХОВА
                          18:00 Людмила КИСЛЕНКО
                          19:00 Юлія АЙСІНА
                          20:00 Elena BURENINA
                          21:00 KAMENSKAYAKONONOVA

19.10.09 понеділ. 18:00 Олена ІВАНОВА
                             19:00 Christina BOBKOVA
                             20:00 Віктор ЗАВАДСЬКИЙ
                             21:00 Elena GOLETS
                             22:00 Katya PSHECHENKO
                             23:00 L-models PARTY

20.10.09 вівторок 17:00 НОВІ ІМЕНА: Ольга Gені для FOSSIL FISH, MavkaKhome, Alexander Shkarupsky, Alicja CZARNIECKA (Польща), Galyna BELOSHITSKAYA (Росія)

                              18:00 FRESH FASHION MEN’S: Vincent W.W., Віталій ПАВЛИШИН для “ECLAIR”
                              19:00 SOSNOVSKA
                              20:00 IDOL by Serge SMOLIN
                              21:00 Alexandr GAPCHUK
                              23:00 КОЗИРНА КАРТА та UKRAINIAN FASHION WEEK представляють…

21.10.09. середа 20:00  LE GRAND FASHION PARTY

Комментарии