"Крихітка Цахес" зняли "Щось на зразок"

Gloss 13 октября 2008, 11:49  359

Напередодні виходу другого альбому, гурт «Крихітка Цахес» відзняв черговий кліп на одну з нових пісень під назвою «Щось на зразок».

Учасники гурту переконані, що це справжній хіт не меншого калібру, ніж «На першому місці».

«На нашій першій зустрічі режисер Андрій Толошний запитав, яким є характер героїні пісні, - розповідає фронтвумен гурту Каша Сальцова. - І ми подумали, що це хтось дуже звичайний – така собі Тетяна Ларіна зі складним характером, але, тим не менше, ніжно закохана. Тому вона зворушлива, життєрадісна, але ще трохи наївна, настільки захоплена почуттями, що її ейфорія задає настрій усьому відео».

«Щодо вибору режисера - ми давно спостерігаємо за творчістю Толошного, - продовжує Каша. -Коли ми вперше побачили кліп на пісню Esthetic Education «Machine», то звернули увагу на хороший смак оператора і динамічний монтаж, який суттєво відрізняється від стандартних українських відео. У Андрія доволі рок-н-рольний підхід до зйомок музичних відео, тому він попросив нас відмовитися від штампів і бути розкутими. Врешті решт ця зйомка виявилась наймасштабнішою з нашого досвіду – кліп знімали протягом чотирьох днів на п'яти локаціях, були задіяні майже всі наші друзі, використано чотири мішки метафану, а саму пісню довелось заспівати близько семидесяти разів у різноманітних планах, ракурсах та сукнях»

Побачити новий кліп глядачі зможуть наприкінці жовтня.

 

Комментарии