Музыка

Мадонна виходить заміж за законами Кабали

ukrworld 16 мая 2009, 21:53  184

Мадонна та Хесус Лус

50-річна поп-зірка Мадонна та її новий коханий 22-річний бразильський манекенник Хесус Лус вирішили побратися за кабалістичним обрядом.Церемонія відбудеться в Центрі кабали на Манхеттені, однак точна дата урочистості не називається, повідомляє The Daily Mail з посиланням на інтерв'ю батька нареченого.

"Я не знаю, чи буде це справжнє весілля. Наскільки я розумію, вони пройдуть певний ритуал. Але я не розуміюся на кабалі тому не можу сказати, чи буде їхній шлюб справжнім і законним", - сказав батько Хесуса.

Він також зазначив, що його син щасливий з Мадонною і подобається її дітям. "Ми розмовляли з Мадонною по телефону - французькою. І вона здалася мені цілком нормальною і ввічливою людиною. І дуже жіночною", - сказав батько нареченого.

Незважаючи на те, що Хесус ріс у євангелістській родині, заради своєї коханої він прийняв іудаїзм і вивчає Кабалу, якою захоплюється Мадонна.

Нагадаємо, восени 2008 року Мадонна та її чоловік Гай Річі оголосили про розлучення. Шлюб співачки та кінорежисера, який тривав вісім років, був розірваний взимку. Невдовзі після цього в пресі почали з'являтися чутки про те, що співачка почала зустрічатися з бейсболістом Алексом Родрігесом, однак згодом з'ясувалося, що у Мадонни роман з бразильським манекенником Лусом.

Комментарии