Музыка

Переможця Євробачення-2009 можуть оголосити з космосу

ukrworld 16 мая 2009, 21:57  393

Переможця конкурсу можуть оголосити з космосу

У фінальній церемонії конкурсу Євробачення-2009, який відбудеться 16 травня, буде зв'язок з екіпажем Міжнародної космічної станції (МКС).Про це повідомив на прес-конференції в середу виконавчий продюсер конкурсу Юрій Аксюта.

Аксюта, відповідаючи на запитання про ймовірність оголошення переможця конкурсу одним із російських космонавтів, що перебуває зараз на МКС, підтвердив, що "дійсно, буде зв'язок з екіпажем МКС".

Однак розкривати всі секрети фіналу Євробачення не став.

Висновки про те, що переможця конкурсу оголосять з космосу, зробили деякі російські ЗМІ.

Зазначимо, що на даний момент відома лише частина фіналістів Євробачення: ними стали Waldo's People (Фінляндія), Flor-de-Lis (Португалія), Кьяра (Мальта), Regina (Боснія і Герцеговина), Хадісе (Туреччина), Ноа та Міа Авада (Ізраїль), Марлен Ернман (Швеція), Олена Георге (Румунія), Інга і Ануш (Вірменія) і Йоханна (Ісландія), які завоювали путівки до фіналу в першому півфіналі 13 травня. Крім того, за перемогу в конкурсі боротимуться представники так званої Великої четвірки - Англії, Німеччини, Франції та Іспанії, а також Росії.

Водночас, сьогодні, 14 травня, в СК Олімпійський відбудеться другий півфінал Євробачення-2009, на якому стануть відомі останні 10 фіналістів конкурсу.

Українська співачка Світлана Лобода виступить під номером 17 у другому півфіналі міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2009 у Москві.

Комментарии