Гайтана feat. ЧП презентувала новий кліп. Фото

Gloss 4 июня 2009, 14:23  304

Українська співачка Гайтана feat. ЧП презентувала свій новий відео кліп на пісню «Люби меня» 30 травня в одному із столичних клубів.

Прем’єрний показ відео відбувся в рамках яскравого молодіжного проекту Нового каналу «Шоуманія – live».  

Презентація нового відео «Люби меня» стала ексклюзивним подарунком від нової несподіваної Гайтани для всіх шанувальників творчості співачки.

На вечірці в «Sorry, бабушка» Гайтана здивувала присутніх своїм новим іміджем і стилем виконання. На сцену, згідно з сюжетом нової відео-роботи, Гайтана вийшла у несподіваному футуристичному образі. Висока зачіска, металеві прикраси і неочікуване вбрання підкреслювали настрій співачки, який був відображений і у кліпі.  

Гайтана: «Перш за все жінка має залишатися жінкою. Кожна з нас має вміти кохати і вміти бути коханою. Кохання найсвітліше почуття, якого іноді потрібно добиватися, адже воно того варте!»

Окрім Гайтани, за задумом режисера Каті Царик у кліпі з’явилося ще двоє відомих чоловіків. На екрані усі гості вечірки побачили у неочікуваному амплуа генерального директора музичного холдингу Лавіна Едуарда Кліма та Проект ЧП – відомого співака Петю Чорного.

 

Комментарии