Музыка

«Друга Ріка» написала саундтрек до першого українського серіалу

Gloss 1 июля 2009, 16:29  387

Популярна українська група «Друга Ріка» написала пісню, яка стане заголовною композицією в першому українському стосерійному серіалі «Тільки Кохання».

Робота над фільмом почалася 2-го квітня у Києві, а вже наприкінці червня група завершила роботу над композицією, яка теж отримала назву «Тільки Кохання».

«Ми взялися за це, тому що в серіалі не буде якоїсь запозиченої російської пісні, - розповідає Валерій Харчишин, лідер групи. - Там буде український саундтрек і саме нам запропонували його зробити. Я подивився трейлер і він мене надихнув, так що я написав цю пісню разом з нашим гітаристом Сергієм Біліченком».

Цікаво, що знімальній команді «Друга Ріка» пропонувала кілька треків, які потенційно претендували на заголовну річ до багатосерійної мелодрами. І окрім «Тільки Кохання» кіношники вибрали ще одну роботу, авторства клавішника «Другої Ріки» Сергія «Шури» Гери, яку вони б хотіли використати для озвучування фінальних титрів у кожній серії. Але поки що музиканти не вирішили, чи вони віддадуть цю пісню в серіал, чи прибережуть її для свого наступного альбому, над яким збираються скоро почати роботу.

Загалом Валерій задоволений цим записом, хоча і зізнається, що грошей йому він не приніс: «Пісня мені подобається. Але це не заробіток грошей, тому що я чесно кажу - нам за це нічого не заплатили. Просто було натхнення і ми її написали».

Послухати, що ж вийшло у «Другої Ріки», можна буде восени, коли на каналі "1+1" почнеться показ цього українського «мила».

 

Комментарии