Катя Chilly виступить 23 вересня на благодійній етно-диско-вечірці «Українські вечорниці»

Глеб Орлов 19 сентября 2009, 10:36  423

23 вересня 2009 року з 19-00 до 23-00 години у Клубі «ДискоРадіоХол», розташованому за адресою: Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, причал № 6, буде проведено благодійну етно-диско-вечірку «Українські вечорниціі»*.
Запрошуємо на яскравий феєричний національний карнавал у вигляді стародавніх Вечорниць. Кращі українські співаки/виконавці, музиканти й танцюристи перенесуть усіх присутніх у казковий світ українського весілля, світ давніх обрядів та запальних танців.
У програмі – 4-годинний марафонський Етно-диско-рейв: поєднання народних танців і пісень, стародавніх звичаїв, української поезії та ультрасучасних шалених танцювальних ритмів, розмаїття сюрпризів та несподіванок.
Беруть участь у вечорницях сучасні творчі колективи України: яскрава співачка Катя Chilly, рокабіллі-банда «ОT VINTA», запальна група СМС, група «RED FOX», зразковий хореографічний танцювальний колектив «Дивосвіт», дитячий джазовий колектив «Діксіленд» та інші. Серед гостей вечора група «Алібі», ЗМІ.
Гостей пригощатимуть холодненькою горілочкою, свіженьким сальцем, гарячими вареничками та хрумкими огірочками. Крім цього, до послуг всіх бажаючих бар Клубу «ДискоРадіоХол».
А розважатимуть гостей неймовірні велетенські ведмеді та мавпи в українському національному вбранні.
Вітаються українські національні костюми. Фіналом вечора стане конкурс вишиванок.
Вечірку проводить: МС Мasik
Вартість квитків - 60 грн., VIP зона – 200 грн.
*Усі зібрані організаторами кошти буде спрямовано на придбання медичного обладнання, медикаментів, ліків та продуктів харчування самотнім людям похилого віку Подільського району м. Києва (500 осіб, половина з яких –прикуті до ліжка хворі) та утриманцям Ржищівського геріатричного пансіонату (163 людини, 100 з яких прикуті до ліжка).

Комментарии