Музыка

ТОП-5 романів в українському шоу-бізнесі

Gloss 31 декабря 2010, 14:45  298

Цей рік подарував нашому шоу-бізнесу не лише нових зірок, а й яскраві, часом інтригуючи романи. Напевно, кожен хоч краєм вуха чув про стосунки Ірини Білик та Сергія Звєрєва, обговорював з друзями весільні фотографії Аліни Завальської та Олександра Колодія і висловлювався про нового бойфренда Санти Дімопулос. Тому ми вирішили представити вашій увазі рейтинг найгучніших романів 2010 року.

1. Світлана Лобода та Андрій Цар

Час від часу фотографії цієї парочки з'являлися на сторінках жовтої преси, та сама співачка ніяк не коментувала стосунки з танцівником зі свого балету. У кулуарах же ні для кого не було таємницею, що між Лободою і Царем зав'язався бурхливий роман. Іскри від цього любовного полум'я іноді долітали й до журналістів. Так, у деяких інтерв'ю Світлана Лобода заявляла, що стосунки з її бойфрендом дуже гармонійні, і вона навіть замислюється про дитину. Ходять чутки, що від слів співачка перейшла до діла, і вже наступного року подарує своєму коханому первістка.

2. Ірина Білик та Сергій Звєрєв

Про цей роман було стільки розмов, що в якийсь момент стало практично неможливо відрізнити, де правда, а де умілий піар. Сама Білик у своїх численних інтерв'ю на всі запитання про стосунки зі Звєрєвим відповідала вкрай загадково й неоднозначно, в той час як стиліст мало не публічно освідчився їй у коханні. Утім, цей роман не витримав випробування часом - і загас так само швидко, як і розгорівся. Тепер подейкують, що Білик знову живе разом з Коляденком, а Звєрєв зблизився із Могилевською.

3. Аліна Завальська та Олександр Колодій

Солістка дуету «Алібі» про своє особисте життя намагалася не говорити, і на всіх світських заходах з'являлася виключно у компанії сестри Ані. Утім, довго приховувати свої стосунки з відомим телеведучим Олександром Колодієм їй не вдалося. Тим більше, що справа йшла до весілля. Шостого вересня парочка офіційно зв'язала себе шлюбними узами й вирушила у медовий місяць на острів Крит. Також з'явилася інформація, що Аліна Завальська вагітна, та в інтерв'ю e-motion.tochka.net співачка це спростувала.

4. Санта Дімопулос і Володимир Семенюк-Самсоненко

Недовго горювала Санта Дімопулос після розриву з шоуменом Андрієм Джеджулою. У сексапільної співачки практично відразу зав'язався бурхливий роман з багатим бізнесменом Володимиром Семенюк-Самсоненком. Закохані часто з'являлися разом, і не соромилися виявляти свої почуття на публіці. Санта також викладала у соціальних мережах фото з романтичної подорожі по Європі. На знімках парочка виглядала дуже щасливою, але подивимося, як довго триватиме цей роман.

5. Фагот і Лера Дмитренко

Однією з найбільш обговорюваних тем другого сезону популярного шоу «Народна зірка» був роман соліста гурту ТНМК Фагота і його 16-річної партнерки Лери Дмитренко. Спершу, щоправда, все це було більше схоже на гру, але з кожним ефіром ставало очевидно, що вогонь між ними розгорявся. Апогей цього роману припав на гастрольний тур учасників «Народної зірки». Так, за лаштунками концерту у Львові Фагот, не соромлячись фотографів, аж ніяк не грайливо цілувався з Лерою, даючи зрозуміти, що захопився своєю юною протеже. Щоправда, якогось продовження ці стосунки так і не отримали. Після завершення гастролей Фагот вже з'являвся на публіці в компанії інших дівчат.

Комментарии