Грудень з користю - програма Артклубу Школи Візуального Мистецтва Галереї РА

Катерина Кобилянська 25 ноября 2009, 17:07  765

Школа Візуального Мистецтва Галереї РА запрошує стати членом АРТклубу. Протягом грудня клуб продовжує свої освітні студії, на яких будуть розглянуті наступні теми:

 

6.12  Інтерактивні лекції - Андрій Триліський о 12.00

Українське сучасне мистецтво1985-2009 рр.

Поява альтернативного українського мистецтва на публіці в середині 80-х років. Напрямки і групи: Паризька комуна, Олегівська, Савадов і Сенченко, Живописний заповідник, Живописна пластика, Міфіки, Михайлов, Братков, Солонський, Ар’єргард. Особливості національного мистецтва: київська ярмарка, артфестиваль, арт-Київ. Критерії оцінки: генофонд, інформація, освіта, чуттєвість, інтуїція

 

6.12  Відеоарт - Заняття третє о 14.00

Майстри відеоарту 60-80 років. Відеоскульптура, відео опера, відеоперформанси та інше.

Відеопрограма.

Перегляд домашнього завдання. Обговорення.

 

13.12  Інтерактивні лекції - Катерина Стукалова  о 12.00

Кураторські практики в медіа-мистецтві.

Медіа мистецтво - визначення, історія терміну, загальна хронологія. Основні напрямки та жанри медіа мистецтва. Методологічні проблеми репрезентації медіа мистецтва та пов’язані з цим особливості його експонування. Фестиваль як основна форма експозиційного життя медіа мистецтва (на прикладі фестивалів KIMAF, Ars Electronica, Transmediale, МедиаФорум та ін.). Твори медіа мистецтва у галерейному/музейному середовищі та в медійних каналах. Прикладні аспекти медіа мистецтва та пов’язані з тим особливості його сприйняття і репрезентації.

 

***Інтерактивні лекції - Віктор Марущенко

Сучасна світова фотографія.

 

20.12 Відеоарт Заняття четверте о 12.00

Зародження музичних роликів, кліпів. Музика та відеоарт. Мішель Гондрі, Кріс Каннінгем, The Residents та інші.

Програма кліпів.

Знайомство з монтажем.

 

27.12 Інтерактивні лекції - Наталія Манжалій та Людмила Моцюк о 12.00

Технології в якості мистецтва

Куратори Медіа Арт Лабораторії продемонструють широкий спектр можливостей використання нових технологій у візуальному мистецтві  та  тенденції сучасного стану цифрового мистецтва як культурного, так і комерційного рівня на прикладах робіт багатьох всесвітньо відомих медіа митців, таких як Кріста Зоммерер та Лоран Міньйоно, Такахіро Моцуо, группа Скерзо та інших.

 

*** дата уточнюється

А також бонусна можливість обрати і відвідати одне заняття на місяць з базового курсу графіки та живопису  Школи Візуального Мистецтва Галереї РА.

Члени клубу також  отримують інформацію про форуми,фестивалі, відкриття виставок в Галереї РА  та мають можливість бути в першу чергу занесеними до списків учасників майстер-класів та воркшопів, де кількість учасників обмежена.

 

Додаткова інформація та замовлення абонементів:

Тел. 0675816576

e-mail kobylyanska@gmail.com

 

Комментарии