Альтернативний день Святого Валентина

Музей Експериментаніум 30 января 2013, 13:14  844

Наближається день Святого Валентина, а отже, знову скрізь майорітимуть рожеві сердечка, блискучі валентинки та романтичні Амурчики. Але чи кожному це до смаку? Для тих, у кого стандартна «валентинщина» аж ніяк не викликає захват, є альтернатива! Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» пропонує цілу програму різноманітних заходів — незвичних, наукових і, звісно, експериментальних.

Низку тематичних подій відкриває лекція Владислави Грінчук про хімію кохання. Виявляється, з наукової точки зору ніякого кохання не існує. Усе це — хімія, яку можна описати формулами, і відвідувачі лекції побачать ці формули на власні очі. На лекції не лише можна, а й потрібно дискутувати з лектором — кожен матиме нагоду переконати скептика стати романтиком. Лекція відбудеться двічі: 9 лютого о 19:00 та 14 лютого о 18:00. До того ж, 9 лютого паралельно з лекцією для дорослих в лабораторії відбуватиметься майстер-клас для діток. Поки дорослі вивчатимуть хімічні формули кохання, їхні чада будуть гуртом створювати велетенську валентинку та ділитися одне з одним розповідями про те, що вони люблять понад усе. Обидва заходи безкоштовні (для тих, хто має вхідний квиток до музею).

У неділю 10 лютого кожен відвідувач музею зможе зробити власноруч оригінальний подарунок до дня Святого Валентина. О 12:30 почнеться безкоштовний майстер-клас зі створення незвичайних паперових валентинок «Експерименти з формою серця». А о 17:10 — науковий майстер-клас, на якому діти одночасно робитимуть симпатичний сувенір і вивчатимуть поняття густини рідин. Плата за участь у цьому заході символічна — 15 грн.

А 12 лютого о 18:00 в музеї розпочинає свою роботу кіноклуб, що вивчатиме експерименти в кіно та кіно як експерименти. Це чудова нагода зводити дівчину-інтелектуалку в кіно напередодні Дня всіх закоханих: і романтично, і оригінально.

Крім цього, до 15 лютого в «Експериментаніумі» триватиме акція для студентів — ціна вхідного квитка у будні дні знижена до 55 грн. Тож побачення з елементами науковості в цей період буде цілком доступним для київських студентів.

Детальна інформація про всі події регулярно оновлюється на сайті музею: www.experimentanium.com.ua.

Адреса «Експериментаніуму»: вул. Верхній Вал, 2-а.

Комментарии