Рецензия на фільм "Белый плен" (2006)

Мадест 27 августа 2008, 11:00  591

Фільм "Белый плен"

Фільм "Белый плен"

Один цей фільм про собак вартий багатьох хороших фільмів про людей. І це не перебільшення, кіно  так бере за душу, що дивитись його без сліз просто неможливо. Як неможливо не дивуватися, якою  великою може бути віра собак в людину... Півроку випробувань голодом і жахливими погодніми умовами - пережити таке то справжній подвиг.

Такі фільми варто знімати. Бо зазвичай радіючи спецефектам і яскравості сучасних стрічок, ми  забуваємо про поняття, на яких тримається світ і людство. Ця картина про справжню дружбу, про віру  у власні сили, про відданість. Тут грають справжні неперевершені актори - собаки, тож іхні емоції  абсолютно непідробні. Але попри все це, актори-люди теж проявили свою майстерність, адже саме на  фоні собак ми бачимо, як люди стають шляхетними, проявляючи такі емоції, про існування яких вони  давно забули... Через це кіно вийшло надзвичайно щире і реалістичне. А додають йому реалістичності унікальні краєвиди Антарктики і прекрасна музика.

Варто подивитись, бо відданість наших четверолапих друзів у цьому фільмі здатна змусити навіть  справжнього циніка на мить стати добрішим. Зрештою, в цих собак є чому повчитися й кожному з нас...

Комментарии