Фильм "Сыщик". Майкл Кейн

Gloss 4 апреля 2008, 10:24  960

Фильм "Сыщик". Майкл Кейн

Фильм "Сыщик". Майкл Кейн

Цей фільм варто подивитись тим, кому сподобався "Перелом" Ентоні Хопкінса. Проте у цій стрічці звичайний азарт межує з жагою помсти, що робить її ще цікавішою. Важливим прийомом у картині є гра лише двох акторів - і хтось один із них жертва іншого. Але хто - ця роль дуже часто переходить від одного персонажа до іншого, щоб непевне знати про кінець, не дочекавшись його.

Гра акторів мені надзвичайно сподобалась, особливо класно показане перевтілення "сищика" - ніколи б не здогадався, шо то той самий молодий коханець дружини старого писаки. Фільм вийшов дуже напруженим і психологічним завдяки великій кількості сцен, знятих з близького плану. Сюжет картини гарно закручений і головне динамічний, чого бракує багатьом сучасним детективам.

Додає фільму непередбачуваності сама будівля, в якій живе "майстер детективу", - там так багато пасток, що маніпулювати коханцем своєї дружини письменнику вдається неабияк. Та це не завжди допомагає йому бути попереду у грі, яку він сам вигадав... Коротше, просто подивіться цей шедевр детективного жанру!

Комментарии