ІСТАЛЬГІЯ в Каннах

Gloss 22 мая 2013, 14:42  673

Вперше за шість років існування українського павільйону  національну стрічку буде представлено на іноземному стенді. Це – фільм “ІСТАЛЬГІЯ” Дар’ї Онищенко. Фільмом зацікавилась дистриб’юторська компанія з Англії Amadeus Entertainment. Це вже другий міжнародний кіноринок для фільму. Англійські продавці стрічки впевнені, “Істальгія” має потенціал для прокату у різних країнах світу.

Фільм “Істальгія”  було створено у копродукції з Німеччиною і Сербією, і це стало першим  вдалим досвідом копродукції для Державного Агентства України з питань кіно, що  частково профінансувало виробництво стрічки.

Міжнародний потенціал фільму забезпечили складна багаторівненва драматургія, висококласна операторська робота Ероля Зубцевича, а також блискуча акторська гра оскароносного Карла Марковіча, Ніни Ніжерадзе, Івана Добронравого, Олексія Горбунова, Вікторії Варлей та інших акторів.

На міжнародних екранах українська стрічка з ‘явиться щонайменше восени. Та українські глядачі мають ексклюзивну нагоду оцінити її цієї весни – адже “Істальгія” з’явиться на великих екранах країни вже 30-го травня.  

Кадри із фільму можна також побачити у кліпі на пісню «Nevertheless» гурту Бумбокс, прем’єра якого відбулася 16 травня. Пісня Nevertheless   українського культового бенду увійшла у саундтрек фільму.   

Продюсерами стрічки з українського боку виступили Анна Паленчук та Марія Говоруха (435 FILMS), а дистрибуцією фільму займається компанія Інстайт Медіа.

15 травня в рамках кіноринку Каннського фестивалю вже вшосте розпочав свою роботу український павільйон.  Національний кінематограф тут буде представлено в усьому жанровому різноманітті. Загалом міжнародним кінопрофесіоналам та дистриб’юторам представлять близько 40-ка українських кінопроектів на різних стадіях виробництва.  

Комментарии