Ніч у музеї-2 обійшла Термінатора-4 в американському прокаті

ukrworld 26 мая 2009, 00:52  669

Фільм Ніч у музеї - 2 очолив рейтинг найкасовіших новинок уїкенда в США та Канаді, і випередив четверту частину культової кінофраншизи Термінатор.Сіквел Ніч у музеї з Беном Стіллером у головній ролі заробив в перший уікенд показу $ 53,5 млн, повідомляє агентство Reuters.

Фільм Термінатор. Спасіння прийде про війну людей з роботами, головну роль в якому зіграв Крістіан Бейл, заробив $ 43 млн, і не зумів таким чином повторити результат, продемонстрований попередньою картиною серії - Термінатор - 3: Повстання машин, яка заробила в прем'єрні вихідні $ 44 млн.

Варто зазначити, що картина Термінатор. Спасіння прийде стартувала в північноамериканському кінопрокаті на день раніше фільму Ніч у музеї - 2, а саме в четвер 21 травня. За підсумками чотирьох перших днів прокату ( і четвер включно) новий Термінатор все ж випередив Ніч у музеї - 2 за касовими зборами, і заробив $ 56,4 млн.

Замикає трійку найкасовіших новинок фільм Зоряний шлях, знятий за мотивами однойменного телесеріалу - збори кінокартини склали $ 22 млн. У той самий час лідер минулих вихідних - стрічка Рона Говарда Ангели і демони за романом Дена Брауна з Томом Хенксом у головній ролі - заробив лише $ 21,4 млн.

Нагадаємо, фільм Ніч у музеї-2 вийшов в український прокат 20 травня. Термінатор-4 на екранах українських кінотеатрів з'явиться 4 червня 2009 року.

 

Комментарии