Путешествия

Фотоквест "Київ-Лондон"

yanuska 31 мая 2009, 19:29  286

uk.okay.in.ua

uk.okay.in.ua

6 червня, у суботу, об 11:00 стартує перший захід унікальної культурницької ініціативи UK.Okay! – фотоквест «Київ-Лондон».

Це віртуальна англо-українська подія, де найкращі фотоквестери України змагатимуться зі своїми колегами з Великобританії. Для реєстрації на фотоквест ознайомтесь з правилами та зареєструйтеся.

Ідея фотоквесту полягає в тому, що українським учасникам надається серія завдань - протягом обмеженого часу необхідно відобразити за допомогою фотографії елементи англійської культури та побуту. Англійським учасникам – елементи української культури. Учасникам дається завдання, виконання якого передбачає переміщення містом, після чого учасники повертаються на ФОТОЯРМАРКУ, де й відбувається нагородження переможців цінними призами та відеоконференція з лондонськими фотоквестерами.

Отже ми чекаємо на вас о 10:00 біля Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15).

З 10:00 до 11:00 - реєстрація учасників та інструктаж,

11:00 - 16:00 - фотоквест,

16:00 - 17:00 - прийом робіт,

17:00-18:00 - визначення переможців,

18:00-19:00 - нагородження учасників.

Оцінку роботам даватимуть провідні українські та англійські фотографи та експерти у галузі фотографії. Виставка робіт переможців фотоконкурсу відбудеться 7 червня у рамках роботи Київської ФОТОЯРМАРКИ.

Учасники фотоквесту отримають цінні призи від партнерів конкурсу.

Вартість участі у фотоквесті:

Для команди з однієї людини - 100 гривень,

Для команди з чотирьох чоловік - 300 гривень,

Для власників Афішаcard надається 25% знижка.

Культурницька ініціатива UK.Okay! покликана ознайомити прогресивну українську спільноту із сучасною культурою Великобританії та взаємодоповнити дві надзвичайно багаті культури - українську та британську.

Організатори події: комунікаційна група Keyco, журнал Афіша, дирекція Київської ФОТОЯРМАРКИ.

Призи надають: студійне світло та фотооблаштунки – Інтерфото, друк фотокниг – E-Photo, сертифікати для роботи в професійній фотостудії – iCenter, fafastudio.

Інформаційні партнери: photosite.ua, Сумно?Ком, журнал Digital Photo and Video Camera

Комментарии