Щедрі корпоративи у Вулику

Gloss 26 декабря 2013, 16:24  1082

Не знаєте, де провести новорічний корпоратив? Хочете, щоб було смачно, весело та недорого? Акція від ресторану "Вулик": лише 300 грн. на особу.

Принципова позиція ресторану - приготування лише з натуральних продуктів та за найкращими рецептами. Завдяки цьому ми гарантуємо неповторний, насичений смак кожної страви.

«Вулик» - це невеличкий сімейний ресторанчик з теплою атмосферою і домашньої українською кухнею в самому центрі міста. Предмети інтер'єру купувалися в селах у бабусь, де також збиралися старовинні рецепти української кухні. На Західній Україні ми шукали і знайшли справжніх майстринь - наших кухарів. Тому вареники та борщі у нас - справжні . Так Вас нагодують у західному українському селі : стіл буде ломитися від смакоти, а господиня - голосити, що їй нічим Вас пригостити.

Ось такий же і наш « Вулик» - гостинний , доброзичливий і скромний. Розмір порцій не злякає тільки дуже досвідчених фахівців - любителів поїсти ;) Захочеться покуштувати трапези по-українськи і з шиком – вам до нас!
З наступаючим Новим Роком!

Комментарии