Маслак Юлія

4 сентября 2009, 17:29  1379
ivochka

Маслак Юлія Юріївна

Народилася 7 листопада 1976 року

Перш, ніж ступити на дорогу опанування режисерського ремесла, Юлія пройшла 10 років вагань і сумнівів, отримала економічну освіту, встигла попрацювати в крупній компанії, вела театральну студію…і все ж, дитяча мрія взяла верх, і, спакувавши речі, вона поїхала до Москви, де вступила на режисерський факультет театрального інституту ім.Щукіна, який закінчила у 2007 році. (Художній керівник курсу Олександр Михайлович Вількін).

Юлія працює в Київському академічному Молодому театрі на посаді асистента режисера з 2004 року. За цей час вона виявила себе як яскрава творча особа з серйозним професійним підходом до роботи.

Як асистент режисера-постановника працювала на спектаклях:

«Маринований аристократ» Ірени Коваль (реж. Станіслав Мойсєєв)

«Марія Стюарт» Фрідріха Шиллера (реж. Станіслав Мойсєєв)

«Московіада» Юрія Андруховіча (реж. Станіслав Мойсєєв)

«Четверта сестра» Януша Гловацкого (реж. Станіслав Мойсєєв)

 

Самостійно нею поставлені:

 «Новорічна інтермедія»

моноспектакль «Кравець з Подолу» Олександра Шнайдера

вистава «Право на любов» по п'єсі Олександра Островського «Пізня любов».

 

Її роботи відрізняються тонким чуттям драматургічного матеріалу, що виражається в новаторському прочитанні, як класичних п'єс так і текстів сучасних авторів.

Вистави Юлії Маслак прихильно приймає критика і любить глядач. Так моноспектакль «Подільський кравець» отримав Гран-прі на фестивалі єврейського мистецтва «Блукаючі зірки». У спектаклі «Право на любов» із задоволенням працюють провідні актори Молодого театру.  Не дивлячись на творчу молодість режисера, виконавці пішли на своєрідний експеримент, що дало чудовий результат, і репертуарну афішу одного з провідних українських театрів прикрасило ім'я великого російського драматурга Олександра Островського.

 

Комментарии