Театр

В театрі на Липках готуються до прем’єри вистави «Шалений день» за п’єсою П.О.Бомарше «Шалений день, або Весілля Фігаро»

Gloss 26 апреля 2011, 12:42  2320

Відома п’єса французького драматурга була написана ще 1778 році. У 1782 році Людовик XVI заборонив її залишивши для нащадків запис: «Якщо бути послідовним, то для того щоб дозволити постановку цієї п’єси потрібно зруйнувати Бастілію. Ця людина поглумилася над усім, що потрібно поважати в державі», а Наполеон назвав п’єсу «революцією в дії». Після успішного її читання в салонах, вона все ж таки була дозволена до постановки і вже 1784 році відбулась перша прем’єра. З того часу вона обійшла багато країн і сцен різних театрів. Історія веселого і чарівного Фігаро, вже давно відома всім, за всі роки свого існування так і не втратила своєї актуальності, адже під маскою веселої комедії ситуацій криється вічна нескінченна боротьба простого люду з «сильними світу цього».


Прем’єра в театрі на Липках призначена на 20, 21 травня. Постановку здійснює народний артист України Віктор Гирич. Головні ролі для вас виконають засл. артистка України Анжеліка Гирич, Максим Михайліченко, Валентин Томусяк, Інна Бєлікова, Ірина Стежка, Олександр Ярема і багато інших.

Комментарии

Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more