Матюки – мова пращурів!

Gloss1 октября 2016, 12:30   814

Нам всім властиві деякі емоції, але трапляються ситуації, коли не вистачає слів і тут, на допомогу, приходять мати. Резидент шоу «Мамахохотала» на телеканалі НЛО TV Євген Янович  говорить: «Не правильно засуджувати людей, які матюкаються. Тобто, себе!». Якщо задуматись, то матюкаються всі, хто хоч раз в житті бився мізинцем на нозі. Багато хто скаже: «Ні, це не правда. Я не матюкаюсь!». Тоді скажіть:

  1. Як ви назвете людину, яка вкрала у вас iPhone? Поганий хлопчик чи оце: х***, к***, п***…
  2. Хлопці, розкажіть, як ви вчора провели ніч з двома сексуальними мулатками?
  3. Дівчата, як ви назвете свою подругу, яка купила таку ж сукню, як у вас?

 

Тому доречно було б створити, так би мовити,  класифікацію матів! Отож, є український правопис, а є український правопис матів:

Правило № 1. Мати поділяються на прості та складні. Складні мати містять в собі більше одного кореня. Приклади вживання: «Єрмоленко не забив вихід сам на сам» – вживається простий мат. «Єрмоленко не забив три виходи сам на сам» – вживається складний мат.

Правило № 2. За впливом на співрозмовника мати бувають наступальні та захисні.

Правило № 3. За метою висловлення мати поділяються на образливі та підбадьорливі. Окремо виділяються вставні слова.

Правило № 4. Мати поділяються на декілька категорій: 1-а категорія – назви статевих органів людини; 2-а категорія – дії статевими органами людини; 3-тя категорія – використання статевих органів осіб своєї ж статі, або надмірний зв'язок статевих органів однієї статі з іншою.

Етимологія. Древньомонгольське слово «шука» – цілеспрямована, принципова жінка. Тюркське слово «блад» – цілеспрямована, не дуже принципова жінка.  Тюркське слово «блат» – халепа, неочікувана прикрість, вживається для зв’язку слів у реченні. Турецьке слово «ідараш» – той, хто не визнає християнську віру. У печенігів часто використовувалось слово «уй» – має багато значень. Перше – чоловік, який не повертає борги. Слово «уй» виступає коренем до 40% матюків у світі. З префіксом «ні», тобто «ніуя» означає – спустошення. З префіксом «до» – занадто.

Більше гумору в шоу «Мамахохотала» на телеканалі НЛО TV по суботах о 22:00 ;)

 

Gloss.ua теперь и в Telegram: подписывайся на канал @glossua и читай только о самом интересном, чтобы ничего не пропустить.

Подписывайся на нас в социальных сетях и будь в курсе последних новостей из жизни города: Facebook, Google+, Twitter.

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
не проспи октябрь

Новое на Gloss.ua