Вибір подарунка на день народження – мистецтво чи тортури?

Хоч як дивно це звучить, але дарувати подарунки на день народження чоловіку, дівчині, татові, другу, мамі – це ціле мистецтво. Резидент шоу «Мамахохотала»  на телеканалі НЛО TV Євген Янович запевняє, що ми, українці – хитрі і не любимо довго ламати голову, що ж подарувати. Ми шукаємо найбільш вигідний варіант для себе.

Подарунки для знайомого

Зазвичай знайомий – це людина, яку ти не запрошуєш на свій день народження, але він тебе – завжди. І після цього не зручно відмовити. Коли постає питання «що подарувати?», то ідеї знаходяться на тонкій межі між жлобством і соромом. Нам не хочеться витрачати багато грошей, але нам соромно подарувати якусь фігню. 

Подарунки для батьків

Із батьками все дуже просто! Коли день народження у тата – подарунок купує мама і дарує від вашого імені. Коли день народження у мами – подарунок купуєш ти і даруєш від вашого з татом імені. І в першому, і в другому випадки ти у виграші, тому що гроші дають батьки. Причому, коли ти виростаєш і уже сам купуєш подарунки, батьки до тебе підходять: «Синок, дуже хороший подарунок, скільки витратив? Ми тобі гроші повернемо».

Подарунок для друга

Із другом є два варіанти: простий і складний. Простий варіант – друг знає, що йому потрібно, він тобі про це говорить, ти йдеш в магазин і тупо купуєш. Так дуже часто буває. Причому твій друг в соціальних мережах може написати: «Ось посилання в інтернет-магазин – купиш, але якщо тобі грошей не вистачить, скажеш, і я доплачу». Складний варіант – запитуєш у друга, що йому подарувати і він говорить: «Який подарунок!? Головне, щоб ти прийшов. – Таки да, - відповідаєш своєму другу, – для тебе головне, щоб я прийшов!». В такому випадку ти обираєш стандартний варіант. Перший – елітне бухло, потім ви його разом і розіп’єте. Другий – фляга – це також хороший подарунок, бо дарувати її порожню не прийнято, тому ти купуєш ще й елітне бухло, яке ви потім разом розіп’єте. Третій – оригінальна футболка. Друг її одразу ж одягає, ходить у ній весь свій день народження і більше ви свого подарунка не побачите.

Подарунок для дівчини

Щоб ви не купили для своєї дівчини, все одно подарунок їй не сподобається. За місяць до дня народження вона розкладає по всій квартирі картинки iPhone, показує якісь відео-презентації в інтернеті, розповідає, що в Ірки вже давно такий, а вона як дура ходить зі своїм старим. Ти працюєш не покладаючи рук, береш кредит, позичаєш гроші у друзів і, нарешті, купуєш їй iPhone, а вона: «Ти послухав, що я тобі сказала і тупо купив. Сам нічого не міг придумати?».

Ще більше гумору в шоу «Мамахохотала» на телеканалі НЛО TV по суботах о 22:00 ;)

Gloss6 октября 2016, 11:30

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии

Новое на Gloss.ua

Nando Muzi: жизнь как кино, обувь как искусство

Nando Muzi: жизнь как кино, обувь как искусство

История влияния итальянского киноискусства на моду и на стиль жизни в целом
Труффальдины из Глосса: театральные похождения продолжаются

Труффальдины из Глосса: театральные похождения продолжаются

Однажды мы устали пить и задумались, чем заняться. А эта история началась с того, что мы попали в театр...
5 самых популярных компонентов животного происхождения в вашей баночке с кремом

5 самых популярных компонентов животного происхождения в вашей баночке с кремом

Немножко поросячьего коллагена, чуточку ласточкиного гнезда и пару капель змеиной крови
Увидят все: в украинский прокат выходит фильм для слабовидящих зрителей

Увидят все: в украинский прокат выходит фильм для слабовидящих зрителей

Тифловерсия романтической картины «Свидание вслепую» будет доступна всем зрителям во всех кинотеатрах