Коли в сім’ї дві дитини – це нагадує холодну війну

У сімейному вихованні дитини, в постійних контактах із нею, батькам необхідно прагнути до створення почуття довіри, до безболісного подолання різних непорозумінь, до педагогічної доцільності у створенні умов виховання. Принаймні, так радять всі психологи… психологи, у яких не має дітей. Резидент шоу «Мамахохотала» на телеканалі НЛО TV Святослав Марченко вважає, що стосунки між батьками і дітьми не можуть існувати без конфліктів.

  • Моя мама ніколи не бреше. Воно говорить, що я людина з великої букви, але букви міняються: «Що ти зробив, ти що –Д? Синок, що ти несеш, ти Х малий?».
  • Розумієте, з батьками важко. Ми з мамою дуже різні люди. Я можу напитись, заснути п’яним біля під’їзду, їхати в таксі в багажнику, а вона – мент колишній. Але колишніх не буває. Мама хоч і мент, але ж людина, тому їй приходиться прощати.
  • З батьками важко, але з дітьми ще важче, тому що зараз діти неадекватні. Їду якось у маршрутці, біля мене дві дівчини, років по 13, розмовляють: «Уявляєш, він думав, що мені вісімнадцять! Невже я так погано виглядаю?».  Мала, тобі тринадцять, ти від самого початку погано виглядаєш!
  • Також є дорослі діти, які ведуть себе неадекватно – це старики. Особливо прикольно за ними спостерігати, коли вони думають, що розуміються на сучасних технологіях. Моя бабуся запитує: «Святослав, який в тебе телефон? – Sumsung. – А в мене Київстар!».
  • Коли в сім’ї дві дитини – це нагадує холодну війну. Батьки одразу шукають собі союзника. «Синок, приберись в кімнаті. – Ні. – Приберись! – Не буду. – Твоя сестра прибралась, вона молодець». Мамо, сестра лоханулась.
  • Ви також чули від батьків: «З нього нічого не вийде!»?. Що може вийти з людини, якщо навіть творці невпевнені у своєму продукті?!

 

Більше гумору в шоу «Мамахохотала» на телеканалі НЛО TV по суботах о 22:00 ;)

Gloss14 октября 2016, 10:30

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии

Новое на Gloss.ua

Александр Гнилицкий. Художник, ожививший иллюзию

Александр Гнилицкий. Художник, ожививший иллюзию

О личности, жизни и творчестве культового художника современности и почему нельзя пропустить его выставку «Реальность иллюзии»
ВМЕСТО СМАРТФОНА: умная классика

ВМЕСТО СМАРТФОНА: умная классика

Мы провели один день с часами Samsung Gear S3 и теперь нам есть, что о них рассказать
Камбэк в 90-е: Чокеры, блестящие ткани и группа Нэнси

Камбэк в 90-е: Чокеры, блестящие ткани и группа Нэнси

Вспоминаем главные модные тренды из «хорошо забытого старого»
Дикарем в Африку: яркие истории и ценные советы от путешественника Михайла Сальникова

Дикарем в Африку: яркие истории и ценные советы от путешественника Михайла Сальникова

Здесь пластик можно видеть чаще, чем людей. И еще чаще животных, которые жуют этот пластик