Tefal OptiGrill – твій кожен стейк як від шеф-повара

Втомилися постійно заглядати під кришку гриля? Хочеться соковитий стейк, а виходить well-done? Французька ТМ Tefal – вирішила вашу проблему. Тепер отримати стейк ідеального просмаження кожного разу можна навіть не заглядаючи під кришку! Все завдяки новому унікальному грилю OptiGrill від Tefal.

Новинка була представлена любителям смачної та здорової їжі, фанатам якісних стейків та бургерів, 1-2 жовтня в рамках фестивалю Ulichnaya eda, що проходив на арт-заводі Платформа в Києві. Презентацію проводив шеф-повар GoodWine Володимир Ярославський. Він, разом зі своєю командою, розповів і наглядно показав гостям фестивалю всі переваги нового OptiGrill від Tefal, а саме:

  1. унікальну і запатентовану систему автоматичного просмаження. Завдяки надчутливим датчикам гриль самостійно визначає товщину стейку та задає проміжок часу для необхідного ступеню просмаження. Тепер ви можете дізнатися про те, що м'ясо готове, навіть не відкриваючи гриль! Спеціальна візуально-звукова система буде автоматично сповіщати вас про ступінь готовності стейку.
  2. 6 автоматичних програм та зручний ручний режим. Tefal дбає не тільки про фанів стейків. Додатково OptiGrill має 6 автоматичних програм для приготування оптимально просмаженого м’яса, риби, бургерів, бекону, сосисок та для розморозки продуктів. Для любителів овочів передбачений ручний режим, котрий дозволить поекспериментувати з кабачками, помідорами, картоплею і навіть фруктами.
  3. Турбота про ваше здоров’я. Спеціальні пластини з антипригарним покриттям дають змогу смажити улюблені страви без додавання олії, а оптимальний кут нахилу поверхні дозволить всьому жиру стекти і залишить для вас лиш корисний соковитий стейк.
  4. Простий догляд. OptiGrill досить легко миється, а його матова поверхня з нержавіючої сталі завжди виглядатиме стильно на будь-якій кухні.

 

Крім проведення презентації Володимир Ярославський разом з 2 своїми помічниками приготував за два дні більшніж 400 стейків і 500 бургерів на 3 грилях OptiGrill від Tefal. І це не дивно, адже з такою системою ви можете смажити до 4 порцій одночасно!

Також була проведена низка вже традиційних для Tefal конкурсів і вікторин з цінними призами. Найбільш захоплюючим виявилось змагання на швидкісне поїдання 5 бургерів, активну участь в якому приймали всі.

Любителям соціальних мереж сподобався конкурс на краще фото з тегом #optigrill чи #tefaloptigrill. Його фінал відбувся 4 жовтня і серед безлічі достойних кандидатів найбільш креативним виявився Максим Шульга.

Всі заходи проходили в неймовірно теплій атмосфері, приправленій якісною музикою та дружнім спілкуванням. Гості фестивалю залишилися в захваті від можливостей нового Tefal OptiGrill та смаку приготованих на ньому стейків і бургерів.  

Gloss22 октября 2016, 10:00

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
дед

Новое на Gloss.ua

Обзор ресторана венецианской кухни Сasa Nori: чувствуй себя, как дома

Обзор ресторана венецианской кухни Сasa Nori: чувствуй себя, как дома

Единственное место в Киеве, где готовят блюда северо-восточной Италии по старинным рецептам 200-летней давности
Кино – не говно: самые нестандартные фильмы декабря

Кино – не говно: самые нестандартные фильмы декабря

Альтернатива выносящей мозг попсе
Шевели мозгами: лучшие образовательные мероприятия декабря

Шевели мозгами: лучшие образовательные мероприятия декабря

Ученье – свет, а неученье – нелюбимая работа в офисе с 9 до 6. Учимся круто писать, работать с командой и общаться с налоговой
Любимое дело, воображаемая старость, красота, снег и музыка ноября от Кирилла Иванова (СПБЧ)

Любимое дело, воображаемая старость, красота, снег и музыка ноября от Кирилла Иванова (СПБЧ)

Интервью с лидером группы СПБЧ накануне киевского концерта