З’явився сайт, на якому зручно слухати українські онлайн-радіостанції

В Україні стає все більше онлайнових радіостанцій, які пропонують дійсно сучасну і актуальну музику, та розмовні передачі. Тепер з’явилась можливість слухати їх на одному сайті.

Український розробник Ігор Стефурак створив платформу Radiolist, де збирає вітчизняні радіостанції, що транслюються в інтернеті. «Протягом грудня я слухав українські онлайн-радіостанції замість звичних плейлістів, – розповів Ігор. – Спробував Radio Skovoroda, Радио Аристократы, Old Fashioned Radio та Urban Space Radio. Сподобалося. Тож я вирішив зібрати їхні стріми на одній сторінці, щоб перемикатися між потоками, коли набридає​».
 
На початку сайт пропонував слухати чотири канали, але зараз на Radiolist вже 11 вітчизняних онлайн-радіостанцій: Radio Skovoroda, Радио Аристократы, Old Fashioned Radio, Urban Space Radio, Бармаглот, Radio Submarina, Радіо Воздух, РокРадіо, Пюре, 20ft Radio і Радіо Барабан. Слухати їх можна прямо з однієї сторінки.
 
На думку засновника ініціативи, люди будуть все більше переходити з FM в інтернет. «На цьому тижні Норвегія (а скоро — Швейцарія, Великобританія та Данія) починає перехід з FM-хвиль в онлайн. Я не слухаю FM-станції давно, бо вони працюють на мас-маркет з усіма витікаючими, – пояснює Ігор Стефурак. – Наприклад, на жодному традиційному радіо немає програм, які б зрівнялися по якості з тим, що роблять на Радио Аристократы». При цьому, на його думку, в українських радіостанцій є одна спільна проблема: «Вони випускають шоу в форматі подкастів, але не турбуються про дистрибуцію. Кожне шоу повинно мати свій потік, щоб слухачі мали швидкий доступ до контенту зі смартфонів».
 
Тим часом швидкий доступ до онлайн-трансляцій всіх станцій у слухачів тепер є.

ИсточникGloss12 января 2017, 11:30

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
фыва

Новое на Gloss.ua

Городские сумасшедшие: видимое безумие или безумное видение?

Городские сумасшедшие: видимое безумие или безумное видение?

Санта Джеймс, Человек-радио, призрак Лоры Палмер и другие герои киевских улиц
The Great Gatsby Ballet в Киеве: балет, который невозможно пропустить

The Great Gatsby Ballet в Киеве: балет, который невозможно пропустить

Постановка на основе одноименного романа американского писателя Френсиса Фицджеральда с мировыми звездами балета
Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве

Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве

Куда пойти после работы
Как прошло открытие сезона Кураж Базара. ФОТОрепортаж

Как прошло открытие сезона Кураж Базара. ФОТОрепортаж

На Платформе снова продавали-покупали, ели-пили и всячески куражились соскучившиеся по опен эйр фестивалям киевляне и гости столицы