10 сайтів, на яких можна малювати онлайн, навіть якщо ви не художник

ИсточникGloss13 марта 2017, 19:00   2295

Арт-терапія вже неодноразово доводила свою ефективність для зняття стресу, вираження емоцій та покращення настрою. Проте можливість малювати за допомогою фарб чи олівців у будь-який момент доступна далеко не завжди, зате ця опція доступна онлайн, при цьому набір інструментів тут значно ширший: пісок, вогонь, пікселі, геометричні фігури та рослинні елементи, – всі створені вами роботи можна завантажити на комп’ютер або поділитись з друзями у соціальних мережах. Навіть якщо ви не художник, ці сайти, якi пiдiбрав Melni.me, допоможуть проявити ваше творче начало або принаймні цікаво провести час в мережі.

1. Neon flames

На цьому ресурсі ви не створите малюнок в звичному його понятті, зате ви легко можете намалювати зоряне небо. 8 неонових кольорів, які утворюють сяючі розводи, допоможуть розслабитись, забути про час та відтворити глибину нічного небесного простору на своєму моніторі. Включіть легку музику, відкиньтесь на спинку крісла та розслабтесь, насолоджуючись процесом малювання.

 

2. This is sand

Тут ви можете малювати піском, – ви буквально почуєте як він висипається, утворюючи картини. Ви можете самостійно обирати колір піску або ж він буде змінюватись поступово шляхом градації. В меню, яке розташоване зліва є добірка найбільш популярних картин, створених за допомогою цього сервісу іншими користувачами.

3. Silk

Ще один незвичайний спосіб проявити свою творчу натуру: на цьому сайті можна малювати мандали. Вам доступні 7 кольорів, ви можете регулювати кількість точок, з яких виходитимуть промені, а також напрям їх руху. В залежності від швидкості руху мишки, її напрямку, будуть утворюватись елементи мандали. Ви зможете поділитись своєю роботою в соцмережах, де буде покроково відтворюватись процес створення вами малюнка.

 

4. Viscosity

Ще одна незвична техніка. Ви отримуєте прямокутник з градацією певного кольору і за допомогою кулі можете деформувати цю градацію, утворюючи тим самим нові її форми. Ресурс має великий набір інструментів, який дасть можливість змінювати кольори як перед початком роботи, так і по її завершенні, змінювати розмір пензлика, переміщати створений рисунок та інші опції доступні онлайн.

 

5. My Oats

Якщо вам сподобалось малювати мандали, то цей ресурс має можливість зайняти місце серед ваших улюблених. На відміну від Silk, тут можна малювати лініями, товщину та колір яких також можна змінювати. Крім цього на сайті ви знайдете роботи інших користувачів, спробуйте повторити або перевершити.

 

6. Flaim painter

Малювання вогнем створює красиві розводи різного кольору, – маленький вогник, за допомогою якого ви малюєте, ніколи не стоїть на місці, змінюючи свою форму, а відповідно і напрям та розмір вашого “пензлика”. Широка гама кольорів та опцій затримають вас на цьому сайті надовго.

7. Piskel app

Створюйте картинки за допомогою пікселів. Малювати дуже легко, а закінчені картинки ви можете перетворити в анімацію, зберегти свою роботу в форматі PNG або GIF чи отримати посилання на неї. Крім цього програма доступна оффлайн для Windows та Mac OS.

 

8. Webchemy

Створюйте симетричні малюнки за допомогою цієї програми. Ви можете міняти прозорість пензлика, використовувати будь-які кольори чи їх тони, відміняти свої дії та завантажувати створений малюнок. Спершу буде незвично, проте після кількох тренувань, переконана, ви будете пишатись своєю роботою і, можливо, саме за допомогою цієї програми створите свій майбутній скрінсейвер.

 

9. Fox crow

Малювати за допомогою ліній, пташок, стрілочок, листочків, квіточок, геометричних та більш чудернацьких фігур – кожен колір має свій набір інструментів, які відрізняються масштабом, прозорістю, формою тощо. Вам потрібно просто водити стрілочкою на полотні, все інше зробить редактор.

 

10. Picasso head

Якщо ви захоплюєтесь картинами Пікассо в стилі кубізму, то у вас є шанс створити й собі такий шедевр. Малювати тут треба мінімально: різноманітні форми обличчя, носу, губ, вух та інших частин вже доступні у різних варіантах – оберіть той, який подобається. Ви навіть можете поставити свій підпис у стилі великого художника.

 

Gloss.ua теперь и в Telegram: подписывайся на канал @glossua и читай только о самом интересном, чтобы ничего не пропустить.

Подписывайся на нас в социальных сетях и будь в курсе последних новостей из жизни города: Facebook, Google+, Twitter.

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
не проспи декабрь

Новое на Gloss.ua

«Зимова країна» на ВДНХ: полный гид по новогоднему парку развлечений

«Зимова країна» на ВДНХ: полный гид по новогоднему парку развлечений

На ВДНХ открывается тематический парк развлечений «Зимова країна», на котором можно отдохнуть всей семьей
Участие бесплатное: на открытии "Зимней страны" разыграют путешествие в Мюнхен

Участие бесплатное: на открытии "Зимней страны" разыграют путешествие в Мюнхен

Подарок к Новому году.
Guilty pleasure: что слушают украинские музыканты, пока их никто не видит

Guilty pleasure: что слушают украинские музыканты, пока их никто не видит

Jamala, Brunettes Shoot Blondes, Dakooka, Sinoptik, YUKO, 5 vymir об очень странной любимой музыке.
Netflix назвал самые «затягивающие» сериалы 2017 года

Netflix назвал самые «затягивающие» сериалы 2017 года

Netflix назвал сериалы, которые в этом году смотрели больше всего.