Івано-Франківськ запрошує на Спорт Фестиваль "40"

Gloss5 июня 2015, 13:13   1204

Івано-Франківськ запрошує на Спорт Фестиваль "40", який відбудеться 21- 22 червня. 

Це грандіозне спортивне свято для всіх бажаючих провести шалений уікенд здорово, весело та з користю для душі і тіла. А також зарядитися позитивними емоціями та неймовірними враженнями на весь рік…. і навіть більше ! 

Вперше в Україні відбудеться масштабна фізкульттусовка для всіх прихильників здорового та активного способу життя. Спорт Фестиваль «40» - це два неймовірних дні насичені спортивними забавами для людей різного віку і фізичної підготовки. Тут можна спробувати буквально все. Адже на Спорт Фестивалі «40» будуть представлені понад 60 видів спорту та різноманітних розважальних заходів. Зокрема, водне кануполо, великий і настільний теніс, «зоряний» лазертарг,  запальні танці, карколомний паркур, релаксаційна йога, петанк, алтимат та різновиди бойового мистецтва. А ще - футбол, волейбол, баскетбол, бейсбол, пляжні ігри, гонки на байдарках, стрітбол та захоплюючі квести від організаторів і ще багато- багато цікаво. Родзинкою командних змагань Спорт Фестивалю стане перший всеукраїнський «ЧУ ВА ЧІ Чемпіонат» ( або «Камінь - папір- ножиці). Тут звичайна дитяча забава перетвориться на серйозну дорослу боротьбу за абсолютну першість в «Чу – ва – Чі». 

Хто може взяти участь у Спорт Фестивалі «40» ?

Всі без винятку!  Спорт Фестиваль «40» орієнтований насамперед на  людей, котрі обирають здоров’я для себе та своїх близьких. Головний критерій участі в Фестивалі – це бажання стати частиною грандіозного спортивного дійства, аналогів якому немає в Україні. До участі запрошуються сімейні тандеми з непосидючими дітлахами і компанії спритних  друзів для командних видів спорту та завзятих сміливців, які хочуть спробувати свої сили в  індивідуальних змаганнях. Раді вітати у великій родині Фестивалю також професійних легкоатлетів і вже злагоджених спортивних команд. 

Філософія Спорт Фестивалю «40» , або  «Я не спортсмен, Я тільки навчаюсь!» 

Основна мета Спорт Фестивалю «40» зробити спорт та активний спосіб життя модним. А головне, доступним та зрозумілим для кожного. Для цього організатори масштабного Фестивалю влаштували цикл пізнавальних майстер-класів та лекцій від провідних легкоатлетів України, які вже стали кращими в своїй сфері та завоювали всенародну любов. Свою участь в проведенні навчання в рамках Спорт Фестивалю вже підтвердили такі спортсмени, як командор групи екстрималів «Еквітес», автор методики «Зцілюючий імпульс» Володимир Вукста (Голтіс) , основоположник вуличного воркауту, лідер Всеукраїнської громадської організації вуличного спорту  Денис Мінін, провідний ідеолог становлення йога культури Західної України Юрій Сулик, володар титулу "IRONMAN" Олександр Горган та багато інших знаменитих легкоатлетів. За ними спостерігає вся спортивна спільнота, їх  наслідують та обожнюють. А вони розкриватимуть власні секрети успіху для аудиторії Фестивалю - від побудови режиму для, спортивного харчування, мотивації та філософії життя до перших болісних  поразок та серйозних перемог. Відтак, учасники Фестивалю отримають унікальну змогу навчатись в кращих з кращих. 


Сергій Караванець, організатор Спорт Фестивалю «40»:

"Спорт Фестиваль «40» це унікальна можливість отримати все в одному за мінімальні гроші. Підрахуємо: вартість реєстрації на Фестиваль не перевищує двох сотень гривень. За ці кошти можна, наприклад, один раз сходити в нічний клуб чи то повечеряти в кафе. Натомість , за умови участі в Спорт Фестивалі «40», Ви отримуєте безцінний багаж знань, вмінь та навичок від зустрічей з «спортивними гуру». А також незабутня дводенна тусовка з рідними та близькими нон-стом та гігабайти яскравих фото на згадку про шалений уікенд в Івано-Франківську! "

Що? Де ? Коли? І… Куди? 

Спорт Фестиваль «40» відбудеться в місті Івано-Франківську на території  міського озера, парк імені Тараса Шевченка 21-го та 22-го червня. Для участі в Фестивалі необхідно зареєструватися на вебсайті:  http://sportfest40.com/  . Про проведення заходів Фестивалю - майстер-класів та лекцій,  організатори попередню повідомлятимуть на офіційних сторінках Спортивного Фестивалю «40» в соціальних мережах Facebook.

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
фыва

Новое на Gloss.ua

Почему их стоит смотреть: 25 лучших фильмов века по версии The New York Times

Почему их стоит смотреть: 25 лучших фильмов века по версии The New York Times

Внушительный список, который лучше сохранить для себя.
Умные и ироничные: 15 новых Telegram-каналов

Умные и ироничные: 15 новых Telegram-каналов

Подписывайтесь, чтобы знать больше и шутить лучше.
6 бассейнов Киева на свежем воздухе, где можно провести весь день

6 бассейнов Киева на свежем воздухе, где можно провести весь день

Мы знаем, где вы проведете выходные.
Как в Европе: 10 летних террас Киева, за которые не стыдно

Как в Европе: 10 летних террас Киева, за которые не стыдно

С них стоит брать пример.