Uber в Україні набирає водіїв

ИсточникGloss15 февраля 2016, 11:20   2073

Сервіс для пошуку та виклику таксі Uber ще не відкрився в Україні, але вже набирає на роботу водіїв. Про це з посиланням на директора компанії пише Ілля Кенігштейн, радник Львівської міської ради та виконавчий директор компанії «Креативний квартал».

Uber створений у 2009 році в Сан-Франциско. Сервіс працює на основі концепції економіки спільного споживання (sharing economy). У всіх країнах, де з’являвся Uber – виникав скандал і хвиля протестів з боку місцевих таксистів. Причина – звинувачення Uber в руйнуванні індустрії таксі, ціновому демпінгу і несплаті податків.

В Україні, за даними Мінінфраструктури, у сфері таксі сьогодні працює близько 200 000 осіб, приблизно стільки ж автомобілів. Річний оборот галузі становить прбилизно 20 мільярдів грн., При цьому 80-90% водіїв працюють без ліцензій і не платять податки.

На думку Іллі,  мобільний застосунок Uber і продумані до дрібниць бізнес-процеси замінюють собою диспетчерську і таксопарк – народжуючи таким чином реальну жорстку конкуренцію між водіями, виводячи пасажира на перше місце. А головне, каже пан Кенігштейн, – ця онлайн-платформа складе потужну конкуренцію традиційним українським змовам, картелям та корупції.

Uber в Україні пропонує своїм клієнтам, які зареєструються зараз, знижку 70 грн на першу поїздку. Щоб скористатися пропозицією, треба зареєструватися на сайті, ввівши свою електронну адресу, пароль, а також дані банківської картки.

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
не проспи август

Новое на Gloss.ua

Не Винником единым: украинская эстрада, которую мы заслужили

Не Винником единым: украинская эстрада, которую мы заслужили

Желтые тюльпаны, оу-о, строгие цветы.
Art Time: молодые художники в Киеве. Часть 2

Art Time: молодые художники в Киеве. Часть 2

Курс на молодость.
Развеиваем слухи: 12 распространенных мифов о Северной Корее

Развеиваем слухи: 12 распространенных мифов о Северной Корее

Самое интересное о том, что скрыто от всех
Победители премии "Эмми 2017": полный список

Победители премии "Эмми 2017": полный список

Как прошла премия "Эмми" без "Игры престолов"