Прокопів: документ про паркінг на Михайлівській народила хвора уява

Секретар Київради Володимир Прокопів вважає неможливим будь-яке будівництво на Михайлівській площі і переконаний, що автора розпорядження про паркінг треба звільнити.

Про це він сказав на засіданні Київради 21 квітня.

"Я не вважаю можливим будівництво будь-чого на Михайлівській площі. Маразм дійшов до того, що вже йде мова про приватизацію Михайлівської площі. Це маячня, це неможливе, і депутатський корпус цього ніколи не допустить", - сказав Прокопів.

Він подякував громадським активістам, які провели велику роботу і знайшли розпорядження про будівництво паркінгу без обговорення і за 2,3 мільярда бюджетних коштів.

"Той проект розпорядження, який гуляє в інтернеті, міг народитись тільки в чиїсь хворій уяві. Будівництво такого об’єкту за бюджетні кошти, тим більше, яке не потребує громадського обговорення, я не вважаю можливим. Звільнення таких чиновників не потребує громадського обговорення – це правда", - сказав Прокопів.

"Я хочу всім чітко сказати – депутати Київради знаходяться при свідомості, і голосування за виділення таких коштів ніколи не буде. Більше того, міський голова таке розпорядження не підпише", - додав секретар міськради.

Столична влада хоче збудувати 4-рівневий паркінг під Михайлівською площею за 2,3 мільярда гривень

Столична влада хоче збудувати 4-рівневий паркінг під Михайлівською площею за 2,3 мільярда гривень

Він наголосив, що жодних будівництв без погодження з громадою не буде.

"Отут за цією трибуною, доповідаючи нам, було чітко вказано, що ми виділяємо кошти (100 тисяч гривень) на вивчення можливості створення підземного паркінгу. Вивчення щодо можливості створення паркінгів буде йти по багатьох площах, у тому числі по Дарницький, по Солом’янській, не виключено, що по Європейський", - розповів Прокопів.

Він додав, що якщо буде визначено, що під якоюсь площею можна облаштувати паркінг, то депутати будуть у Київраді обговорювати можливість цього створення.

"У разі, якщо ми вирішимо, що це можливо, то пройдуть громадські обговорення, і якщо люди це підтримають, то тільки тоді ми будемо виділяти кошти, чи дозволяти інвестору там щось робити", - пообіцяв секретар Київради.  

Підготовлений проект рішення

Підготовлений проект рішення

Подання вніс Яструбенко.  16 чиновників його вже погодили

Подання вніс Яструбенко. 16 чиновників його вже погодили

Як відомо, у лютому радник мера Києва Павло Рябікін завив "Українській правді. Київ", що столична влада обговорює можливість облаштування підземних паркінгів під Михайлівською та Європейською площами у рамках Концепції розвитку єдиного паркувального простору у Києві.

Він висловив переконання, що якщо оці 2 проекти колись втілять в життя, то центр міста буде забезпечений місцями для паркування авто.

Згодом мер Києва заявив, що міська влада має намір облаштувати підземний паркінг на Європейській площі до кінця 2016 року.

На початку квітня мер Києва Віталій Кличко запевнив, що столична влада не збирається приватизовувати Михайлівську площу, а чутки про це – провокація.

14 квітня депутати Київради підтримали виділення з бюджету міста 100 тисяч гривень на проектні роботи з будівництва підземного паркінгу під Михайлівською площею в буферній зоні Софії Київської.

Доповідач з питання заступник мера Києва Микола Поворозник, запевняв, що ці 100 тисяч гривень виділені на те, щоб дослідити, чи можна будувати паркінг під Михайлівською і що там замість паркніга може бути музей. 

Активіст Євгенія Кулеба наголосила, що столична влада обдурює депутатів і киян у питанні будівництва підземного 4-рівневого паркінгу під Михайлівською площею. Вона припустила, що на будівництві можуть відмивати бюджетні кошти, а саму землю продати.

ИсточникGloss22 апреля 2016, 09:57

В центре внимания

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии

Новое на Gloss.ua

Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве

Где перезарядить мозги: гид по лучшим событиям рабочей недели в Киеве

Куда пойти после работы
Александр Гнилицкий. Художник, ожививший иллюзию

Александр Гнилицкий. Художник, ожививший иллюзию

О личности, жизни и творчестве культового художника современности и почему нельзя пропустить его выставку «Реальность иллюзии»
ВМЕСТО СМАРТФОНА: умная классика

ВМЕСТО СМАРТФОНА: умная классика

Мы провели один день с часами Samsung Gear S3 и теперь нам есть, что о них рассказать
Камбэк в 90-е: Чокеры, блестящие ткани и группа Нэнси

Камбэк в 90-е: Чокеры, блестящие ткани и группа Нэнси

Вспоминаем главные модные тренды из «хорошо забытого старого»