Бізнес-гра Cashflow по-українськи! 2-га версія: підкупи політика у FREUD HOUSE

13.10 Неділя

 12:00 – 17:00 Бізнес-гра Cashflow по-українськи! 2-га версія: підкупи політика.

Найяскравішою особливістю нової гри є можливість підкуповувати депутатів і використовувати для швидкого збагачення корупцію. Саме так в нашій країні і робляться по-справжньому великі гроші.

Гра « Щурячі перегони 2» є продовженням і оновленою версією вже відомої вам гри « Щурячі перегони 1».

За 2 роки існування гри « Щурячі перегони 1» на ринку її високо оцінили всі, хто хоча б раз у неї зіграв. Її купували для себе і на подарунок, для розваги і для навчання, для підвищення власної фінансової грамотності і для перевірки кандидатів при прийомі на роботу. По всій Україні 186 клубів і тренінгових центрів, які проводили навчання на базі гри « Cashflow 101», перейшли на гру «Щурячі перегони» і відзначили значне поліпшення результатів. Кожен, хто хоча б раз зіграв у гру «Щурячі перегони 1», визнав її безсумнівну перевагу і азартність, реалістичність і наявність почуття гумору, а також, що найголовніше, корисність при навчанні! Загалом гра « Щурячі перегони 1 » легко завоювала ринок. Але сам ринок за ці 2 роки істотно змінився. Багато схем заробітку і видів бізнесу, які були актуальні в 2005, зараз вже не працюють... На зміну їм прийшли інші способи збагачення. Змінилися розміри зарплат і ціни на товари та послуги, змінилася ціна на землю і нерухомість. Змінилося все і для того щоб залишатися актуальною і корисною, гра «Щурячі перегони» теж повинна змінюватися, мати розвиток і логічне продовження. Саме таким логічним продовженням гри «Щурячі перегони 1» і є нова гра «Щурячі перегони 2».

Що нового чекає на вас у цій грі:

Істотно збільшилися фінансові масштаби цієї гри - тепер ви маєте можливість володіти не тільки автомобілями та квартирами, а й елітними котеджами в мальовничих районах, власними яхтами і навіть літаками!

Непередбачені витрати кожного гравця наведені в чітку і ясну залежність від його сімейного статусу (у грі) і від того, яким майном він володіє (що він змушений утримувати).

Професії диференційовані за статевою ознакою - є суто чоловічі та суто жіночі професії, а всі цифри в них повністю відповідають реальним доходам чоловіків і жінок.

У грі вперше реалізований фактор гендерної несправедливості або дискримінації за статевою ознакою, який має місце в реальному житті. У чомусь нерівність статей грає на користь чоловіків, а в чомусь - на користь жінок. У чому - вам належить дізнатися в процесі гри.

Застарілі і вже не працюючі в реальності схеми збагачення замінені новими й актуальними: на зміну ваучерам і приватизаційним сертифікатам прийшли державні ліцензії на розробку природних родовищ та на впровадження високотехнологічних винаходів.

Бізнеси розділені не на 2, а на 3 групи - «малі» , «середні» і «великі» - це більше відповідає тому, що ми маємо в реальному житті

В 2 рази збільшилася кількість видів і загальне різноманіття карток...

В цілому гра не стала складнішою, але стала цікавішою. В цій грі для досягнення успіху вам доведеться пройти більш довгий і тернистий шлях, але в кінці цього шляху ви відчуєте себе не просто бізнесменом, а справжнім олігархом, який літає на особистому літаку, відпочиває на Гавайських островах, підкуповує депутатів та інвестує десятки мільйонів доларів на різні бізнес-проекти.

 

Вартість участі: 150 грн. Умови простору вже включені.

Gloss7 октября 2013, 12:25

Ресторан: Freud House

В центре внимания

Freud House

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
пумб

Новое на Gloss.ua

Как попрыгать на языке Тролля или Бюджетное путешествие по Норвегии

Как попрыгать на языке Тролля или Бюджетное путешествие по Норвегии

Одно из самых невероятных приключений в жизни
Карнавал, музыка и барахолка: Что делать на Дне Рождения Кураж Базара

Карнавал, музыка и барахолка: Что делать на Дне Рождения Кураж Базара

Их мероприятия уже обрели статус легендарных. А то, что будет твориться в эти выходные, просто невозможно пропустить!
Мистецький арсенал: Когда размер имеет значение

Мистецький арсенал: Когда размер имеет значение

Что представляет собой главная арт-платформа страны и почему туда стоит ходить на выставки, попробуем разобраться
Не все то кино, что Тарантино: в Киеве пройдет фестиваль Молодость 2016

Не все то кино, что Тарантино: в Киеве пройдет фестиваль Молодость 2016

Разбираемся, что организаторы приготовили для гурманов кино
Наверх