Бізнес-гра Cashflow по-українськи! 2-га версія: підкупи політика у FREUD HOUSE

Gloss7 октября 2013, 12:25   1273

13.10 Неділя

 12:00 – 17:00 Бізнес-гра Cashflow по-українськи! 2-га версія: підкупи політика.

Найяскравішою особливістю нової гри є можливість підкуповувати депутатів і використовувати для швидкого збагачення корупцію. Саме так в нашій країні і робляться по-справжньому великі гроші.

Гра « Щурячі перегони 2» є продовженням і оновленою версією вже відомої вам гри « Щурячі перегони 1».

За 2 роки існування гри « Щурячі перегони 1» на ринку її високо оцінили всі, хто хоча б раз у неї зіграв. Її купували для себе і на подарунок, для розваги і для навчання, для підвищення власної фінансової грамотності і для перевірки кандидатів при прийомі на роботу. По всій Україні 186 клубів і тренінгових центрів, які проводили навчання на базі гри « Cashflow 101», перейшли на гру «Щурячі перегони» і відзначили значне поліпшення результатів. Кожен, хто хоча б раз зіграв у гру «Щурячі перегони 1», визнав її безсумнівну перевагу і азартність, реалістичність і наявність почуття гумору, а також, що найголовніше, корисність при навчанні! Загалом гра « Щурячі перегони 1 » легко завоювала ринок. Але сам ринок за ці 2 роки істотно змінився. Багато схем заробітку і видів бізнесу, які були актуальні в 2005, зараз вже не працюють... На зміну їм прийшли інші способи збагачення. Змінилися розміри зарплат і ціни на товари та послуги, змінилася ціна на землю і нерухомість. Змінилося все і для того щоб залишатися актуальною і корисною, гра «Щурячі перегони» теж повинна змінюватися, мати розвиток і логічне продовження. Саме таким логічним продовженням гри «Щурячі перегони 1» і є нова гра «Щурячі перегони 2».

Що нового чекає на вас у цій грі:

Істотно збільшилися фінансові масштаби цієї гри - тепер ви маєте можливість володіти не тільки автомобілями та квартирами, а й елітними котеджами в мальовничих районах, власними яхтами і навіть літаками!

Непередбачені витрати кожного гравця наведені в чітку і ясну залежність від його сімейного статусу (у грі) і від того, яким майном він володіє (що він змушений утримувати).

Професії диференційовані за статевою ознакою - є суто чоловічі та суто жіночі професії, а всі цифри в них повністю відповідають реальним доходам чоловіків і жінок.

У грі вперше реалізований фактор гендерної несправедливості або дискримінації за статевою ознакою, який має місце в реальному житті. У чомусь нерівність статей грає на користь чоловіків, а в чомусь - на користь жінок. У чому - вам належить дізнатися в процесі гри.

Застарілі і вже не працюючі в реальності схеми збагачення замінені новими й актуальними: на зміну ваучерам і приватизаційним сертифікатам прийшли державні ліцензії на розробку природних родовищ та на впровадження високотехнологічних винаходів.

Бізнеси розділені не на 2, а на 3 групи - «малі» , «середні» і «великі» - це більше відповідає тому, що ми маємо в реальному житті

В 2 рази збільшилася кількість видів і загальне різноманіття карток...

В цілому гра не стала складнішою, але стала цікавішою. В цій грі для досягнення успіху вам доведеться пройти більш довгий і тернистий шлях, але в кінці цього шляху ви відчуєте себе не просто бізнесменом, а справжнім олігархом, який літає на особистому літаку, відпочиває на Гавайських островах, підкуповує депутатів та інвестує десятки мільйонів доларів на різні бізнес-проекти.

 

Вартість участі: 150 грн. Умови простору вже включені.

 

Gloss.ua теперь и в Telegram: подписывайся на канал @glossua и читай только о самом интересном, чтобы ничего не пропустить.

Подписывайся на нас в социальных сетях и будь в курсе последних новостей из жизни города: Facebook, Google+, Twitter.

Ресторан: Freud House

В центре внимания

Freud House

ЗакрытьСити-гайд Gloss.ua Получай самые интересные материалы первым!
  • facebook.com
  • vk.com
  • instagram.com
  • google.com
Комментарии
не проспи январь

Новое на Gloss.ua

«Темные времена» и еще 9 биографических фильмов для зимнего вечера

«Темные времена» и еще 9 биографических фильмов для зимнего вечера

Жизненные истории известных людей, перенесенные на экран.
Где и почем в Киеве можно покататься на лыжах и сноуборде

Где и почем в Киеве можно покататься на лыжах и сноуборде

Куда в Киеве поехать покататься на лыжах и сноуборде: лучшие места для катания
Робот-помощник и умные наушники: 11 новых гаджетов, которые мы захотим в этом году

Робот-помощник и умные наушники: 11 новых гаджетов, которые мы захотим в этом году

Готовьте кошельки — скоро они доберутся и до нас.
17 коворкингов Киева, где можно спокойно поработать

17 коворкингов Киева, где можно спокойно поработать

Коворконги в Киеве: лучшие места для работы, учебы, развлечений и жизни
Наверх