Спектакль Звезда, или Интоксикация театром

Звезда, или Интоксикация театром
Жанр: Комедія
Автор: Ноель Кауард
Место: Театр имени И. Франко, пл. Франко, 3
Описание: Комедія на 2 дії
  • Описание
  • Материалы о театре

переклад з англійської Сергія Борщевського
комедія на 2 дії

Головна героїня вистави Лорейн Бері (Поліна Лазова) - кумир, божество, селебріті, справжня прима, що переграла на сцені стільки королев, що і в житті мимоволі запозичує їх царськіі манери.

За сюжетом знаменита актриса репетирує нову роль у драмі молодого автора Брайана Сноу (Іван Залуський), попутно ведучи боротьбу за першість з режисером вистави Реєм Малколмом ( Богдан Бенюк). Глядачі потрапляють на театральну кухню, де в душевні терзання, кипінні суперечок і зіткненні амбіцій народжується сценічний шедевр.
І вся інтрига і напруга п'єси тримаються на з'ясуванні стосунків між двома розумними, хитрими і гордовитими супротивниками - актрисою і режисером.


Успішний британський драматург минулого сторіччя Ноел Коуард в п'єсі «Якість зірки», яку спеціально для Театру Франка переклав Сергій Борщевський, створив іронічний каталог мешканців закулісся (серед персонажів фігурують фатоватий герой-коханець, бездарна актриса на другі ролі, манірний асистент режисера і педантична секретарка прими), та крім того, ще й задався болючим для себе питанням: "хто кому в театрі хто?"

0 комментариев

Комментарии

Новые материалы

Наверх