8 сервісів для навчання онлайн від фізики до бізнесу

Якось американський оратор Джим Рон сказав: «Формальна освіта допоможе вижити, а самоосвіта приведе вас до успіху». Якщо раніше для вдосконалення професійних навичок люди масово йшли до бібліотеки (що теж цінно!), то сучасному поколінню неабияк пощастило: ще ніколи в історії не було так просто навчатися самостійно! Тепер кожен може обрати найзручніший формат: онлайн-курси, тренінги, майстер-класи, лекції від кращих спікерів із різних куточків світу тощо. Ідея самоосвіти онлайн стає надзвичайно популярною, отож ми дібрали сервіси, які допоможуть учням розширити спектр знань, навичок і досвіду.

Больше интересного и полезного - Gloss.ua в Telegram

Читайте также:

Онлайн-школа «На Урок»

Бажаєте якісно підготуватися до ЗНО чи ДПА та покращити свої знання з будь-якої навчальної дисципліни? На цій платформі ви знайдете безліч можливостей: вебінари, інтерактивні курси, олімпіади, тести, статті та багато іншого! Усі заняття проводять кращі педагоги-практики України, яким не байдужа доля освіти. Завдяки індивідуальному підходу викладання, ви заповните прогалини у знаннях та раз і назавжди розберетеся в темах, що викликають труднощі. Проведіть свій час із користю. Долучайтеся до онлайн-школи «На Урок»!

The Khan Academy

Академія Хана пропонує учням численні практичні вправи та навчальні відео. Усе це дозволяє вивчати новий матеріал у власному темпі: як у класі, так і вдома. Тут ви знайдете курси з математики, хімії, біології, фізики, програмування, всесвітньої історії, а також історії мистецтв, економіки та багатьох інших предметів. Лектори використовують технологію індивідуальної адаптації, яка визначає як сильні, так і слабкі сторони кожного учня. Увесь процес навчання гейміфікований!

TED Talks

На цьому онлайн-ресурсі ви знайдете понад 400 відеозаписів різних виступів та лекцій на конференції TED. Відомі вчені читають лекції з актуальних тем сучасності. Це і наукова тематика, і мистецтво, політика, культура, бізнес, технології, глобальні проблеми тощо. Навчаючися на цій платформі, ви розширите світогляд та прокачаєте критичне й аналітичне мислення.  

Coursera

Це онлайн-проєкт у сфері освіти, де ВНЗ світового масштабу (Стенфорд, Уортон, Прінстон) викладають безкоштовні навчальні курси на різні теми. Причому цих тем неймовірно багато: починаючи від мистецтва та здоров'я і закінчуючи бізнесом, фізикою та статистикою. Тут ви маєте можливість отримати частинку знань і досвіду від кращих викладачів у своїй сфері діяльності.

Documentary Heaven

На цьому сервісі є понад 1000 документальних фільмів із різних категорій: мистецтво, історія, природа, наука, філософія, еволюція та багато інших. Увесь відеоконтент можна переглянути безкоштовно! Для того, щоби залишати коментарі та додавати відео у закладки, вам потрібно створити обліковий запис. Усі фільми англомовні, тож ви не лише покращите свої знання про світ, а й удосконалите знання  іноземної мови.

Edera

Мета проєкту – зробити освіту доступною та якісною за прикладом кращих освітніх ініціатив. EdEra почала свою діяльність із запуску перших в Україні онлайн-курсів із підготовки до ЗНО. Сьогодні проєкт містить численні інтерактивні лекції від професійних викладачів із використанням різних форматів викладання і проміжним опитуванням для кращого засвоєння матеріалу.

Prometheus

Це безкоштовні онлайн-курси, автори яких – викладачі кращих університетів країни, таких як Києво-Могилянська академія або київський Політех. Сам список курсів досить багатогранний: у ньому є як гуманітарні науки, так і комп'ютерні дисципліни. Варто зауважити, що платформа Prometheus отримала дозвіл на дублювання українською мовою чотирьох онлайн-курсів для вчителів від Массачусетського технологічного інституту, Колумбійського та Квінслендського університетів.

WiseCow

WiseCow – відеолекторій про літературу, кіно, мистецтво, музику, журналістику, театр, історію, моду та соціум. Один цикл лекцій – це не тільки 10-20 відео, але і додаткові освітні матеріали. Команда цієї освітньої платформи незабаром планує додати до кожного циклу лекцій статті, термінологічні картки, ігри та тести.

Сподіваємося, що всі ці онлайн-платформи допоможуть вам провести вільний час цікаво та з користю!

Читай также

Журнал The Economist представил обложку-ребус на 2025 год: чего ждать

Зашифрованные символы будущих событий 

Coca-Cola обновила свою культовую рождественскую рекламу с помощью ИИ (видео)

Ролик никому не понравился 

Яйцо или курица: ученые наконец-то выяснили, что появилось раньше

Древняя загадка раскрыта

В ноябре украинцев ждет один из крупнейших звездопадов года: дата

Зрелищное небесное шоу

В Украине начали продавать игрушки и товары для праздников в виде «Шахедов» (фото)

Дрон-камикадзе с конфетами

Как изменился мальчик с упаковки Kinder Chocolate и чем он занимается сегодня

Не узнать

Как создавать контент с помощью ИИ без нарушений авторских прав

Советы от Минцифры

5 распространенных привычек, которые раздражают почти каждого человека

Вызывают дискомфорт у окружающих

Только половина украинцев отказалась от российских блогеров и музыки

Результаты опроса

Соцсети взорвались мемами о создании ядерного оружия в Украине

Подборка лучших