Зігрітися не можна замерзнути або як пережити зиму в Києві

Зігрітися не можна замерзнути або як пережити зиму в Києві

З кожним днем українцям приходять все нові й нові виклики. Ми навчилися захищати себе від сусідської агресії, поміщати все своє життя в одну валізу, формувати запаси води та їжі, а віялові відключення електроенергії вже навчили нас запасатися всіма джерелами світла – свічками, гірляндами, ліхтарями, нічниками, LED та світлодіодними лампочками, олійними лампами і, звичайно, куди ж без ліхтарика у телефоні.

Дмитро Стрижов, генеральний директор Холдингу охоронних підприємств "ШЕРИФ", поділився гайдом з Gloss.ua – як пережити зиму в теплі та вберегти себе та своє життя.

“Увесь цей час "Шериф" залишався поруч та продовжував захищати майно своїх клієнтів від мародерів, потопів та пожеж, поки власники вчилися жити в нових реаліях” – говорить Стрижов.

І от, на черзі новий виклик – холод. Справжні заморозки прийшли до нас не так давно, і в гонитві за світлом хтось міг і забути подбати про тепло в  помешканні. 

"ШЕРИФ" підготували невеликий гайд, який допоможе пережити зиму в теплі. Тож, що має бути у вашій оселі:

"Окремо хочеться відмітити, що включені газові плити не варто використовувати як спосіб зігрітися. Це швидко і доволі ефективно, але й небезпечно. Свічки та газ є пожежонебезпечними, а при обігріві на ніч їх небезпека збільшується. Один раз забудете їх загасити/перекрити і це може коштувати життя.

Тому додамо один пункт про безпеку, щоб спроба зігрітися не закінчилася в лікарні.

Нині, через перебої з електроенергією, деякі сигналізації можуть припиняти свою роботу, але не охоронне обладнання від "Шериф". Адже воно містить акумулятори як альтернативне джерело живлення і може працювати без мережі до кількох діб, а охоронні пульти "Шериф" обладнанні автономними генераторами. Тому продовжуємо реагувати на тривоги за наявності світла та без", – відмічає Дмитро Стрижов.

Загалом нам прогнозують важку та холодну зиму, але за останні 9 місяців кожен житель України довів, що нас не так просто зламати. І якщо потрібно адаптуватися ще й до холодів, заради нашої перемоги – ми зможемо й це. Адже одна холодна зима – це ніщо, у порівнянні з цілим життям, сповненим тепла в оселі та миру в країні. Тому тримаємося та віримо в Україну!

Читай также

Журнал The Economist представил обложку-ребус на 2025 год: чего ждать

Зашифрованные символы будущих событий 

Coca-Cola обновила свою культовую рождественскую рекламу с помощью ИИ (видео)

Ролик никому не понравился 

Яйцо или курица: ученые наконец-то выяснили, что появилось раньше

Древняя загадка раскрыта

В ноябре украинцев ждет один из крупнейших звездопадов года: дата

Зрелищное небесное шоу

В Украине начали продавать игрушки и товары для праздников в виде «Шахедов» (фото)

Дрон-камикадзе с конфетами

Как изменился мальчик с упаковки Kinder Chocolate и чем он занимается сегодня

Не узнать

Как создавать контент с помощью ИИ без нарушений авторских прав

Советы от Минцифры

5 распространенных привычек, которые раздражают почти каждого человека

Вызывают дискомфорт у окружающих

Только половина украинцев отказалась от российских блогеров и музыки

Результаты опроса

Соцсети взорвались мемами о создании ядерного оружия в Украине

Подборка лучших