Концерты

Кіркоров оголосив про вихід зі складу журі Євробачення

16 мая 2009, 21:45
 0

"Мені варто утриматися від участі в суддівстві"

Співак і продюсер Філіп Кіркоров оголосив, що виходить зі складу російського професійного журі міжнародного конкурсу Євробачення-2009."Я вважаю, що мені варто утриматися від участі в суддівстві в складі професійного журі. Я беру занадто активну участь у житті конкурсу, а з деякими з конкурсантів - як, наприклад, з Сакісом Рувасом - мене пов'язують багаторічні дружні стосунки", - цитує його слова директор дирекції громадських зв'язків Першого каналу Лариса Кримова.

Кіркоров подякував організаторам за надану честь бути головою журі і зазначив, що ця робота йому цікава, оскільки протягом багатьох років він мав безпосереднє відношення до Євробачення - "спочатку в якості учасника, а потім у ролі продюсера, консультанта і просто вболівальника".

Однак, на думку артиста, його дружні стосунки з деякими конкурсантами "можуть викликати в учасників та країн, що відправили їх на конкурс, сумніви в об'єктивності рішень російського журі".

"Зрозуміло, і я, і мої колеги прекрасно розуміємо, що для професіонала, коли він виставляє бали конкурсантам, ніякі особисті симпатії ролі не грають. Однак я не можу допустити навіть найменшої можливості сумнівів в об'єктивності професійного російського журі, тому вирішив вийти з його складу", - пояснив співак.

Він додав, що візьме участь у фіналі конкурсу в якості коментатора російського ефіру.

Нагадаємо, напередодні ввечері в СК Олімпійський у Москві відбувся другий півфінал Євробачення-2009. За результатами голосування глядачів і журі у фінал конкурсу потрапила представниця України Світлана Лобода з піснею Be my Valentine! (Anti-crisis girl).

Фінал Євробачення відбудеться в суботу, 16 травня 2009 року, в СК Олімпійський у Москві. У фіналі Лобода виступить під номером 21.

Комментарии