Стиль жизни

8 сервісів для навчання онлайн від фізики до бізнесу

Gloss 07 апреля, 2021, 10:28
 0

Якось американський оратор Джим Рон сказав: «Формальна освіта допоможе вижити, а самоосвіта приведе вас до успіху». Якщо раніше для вдосконалення професійних навичок люди масово йшли до бібліотеки (що теж цінно!), то сучасному поколінню неабияк пощастило: ще ніколи в історії не було так просто навчатися самостійно! Тепер кожен може обрати найзручніший формат: онлайн-курси, тренінги, майстер-класи, лекції від кращих спікерів із різних куточків світу тощо. Ідея самоосвіти онлайн стає надзвичайно популярною, отож ми дібрали сервіси, які допоможуть учням розширити спектр знань, навичок і досвіду.

Больше интересного и полезного - Gloss.ua в Telegram

Читайте также:

Онлайн-школа «На Урок»

Бажаєте якісно підготуватися до ЗНО чи ДПА та покращити свої знання з будь-якої навчальної дисципліни? На цій платформі ви знайдете безліч можливостей: вебінари, інтерактивні курси, олімпіади, тести, статті та багато іншого! Усі заняття проводять кращі педагоги-практики України, яким не байдужа доля освіти. Завдяки індивідуальному підходу викладання, ви заповните прогалини у знаннях та раз і назавжди розберетеся в темах, що викликають труднощі. Проведіть свій час із користю. Долучайтеся до онлайн-школи «На Урок»!

The Khan Academy

Академія Хана пропонує учням численні практичні вправи та навчальні відео. Усе це дозволяє вивчати новий матеріал у власному темпі: як у класі, так і вдома. Тут ви знайдете курси з математики, хімії, біології, фізики, програмування, всесвітньої історії, а також історії мистецтв, економіки та багатьох інших предметів. Лектори використовують технологію індивідуальної адаптації, яка визначає як сильні, так і слабкі сторони кожного учня. Увесь процес навчання гейміфікований!

TED Talks

На цьому онлайн-ресурсі ви знайдете понад 400 відеозаписів різних виступів та лекцій на конференції TED. Відомі вчені читають лекції з актуальних тем сучасності. Це і наукова тематика, і мистецтво, політика, культура, бізнес, технології, глобальні проблеми тощо. Навчаючися на цій платформі, ви розширите світогляд та прокачаєте критичне й аналітичне мислення.  

Coursera

Це онлайн-проєкт у сфері освіти, де ВНЗ світового масштабу (Стенфорд, Уортон, Прінстон) викладають безкоштовні навчальні курси на різні теми. Причому цих тем неймовірно багато: починаючи від мистецтва та здоров'я і закінчуючи бізнесом, фізикою та статистикою. Тут ви маєте можливість отримати частинку знань і досвіду від кращих викладачів у своїй сфері діяльності.

Documentary Heaven

На цьому сервісі є понад 1000 документальних фільмів із різних категорій: мистецтво, історія, природа, наука, філософія, еволюція та багато інших. Увесь відеоконтент можна переглянути безкоштовно! Для того, щоби залишати коментарі та додавати відео у закладки, вам потрібно створити обліковий запис. Усі фільми англомовні, тож ви не лише покращите свої знання про світ, а й удосконалите знання  іноземної мови.

Edera

Мета проєкту – зробити освіту доступною та якісною за прикладом кращих освітніх ініціатив. EdEra почала свою діяльність із запуску перших в Україні онлайн-курсів із підготовки до ЗНО. Сьогодні проєкт містить численні інтерактивні лекції від професійних викладачів із використанням різних форматів викладання і проміжним опитуванням для кращого засвоєння матеріалу.

Prometheus

Це безкоштовні онлайн-курси, автори яких – викладачі кращих університетів країни, таких як Києво-Могилянська академія або київський Політех. Сам список курсів досить багатогранний: у ньому є як гуманітарні науки, так і комп'ютерні дисципліни. Варто зауважити, що платформа Prometheus отримала дозвіл на дублювання українською мовою чотирьох онлайн-курсів для вчителів від Массачусетського технологічного інституту, Колумбійського та Квінслендського університетів.

WiseCow

WiseCow – відеолекторій про літературу, кіно, мистецтво, музику, журналістику, театр, історію, моду та соціум. Один цикл лекцій – це не тільки 10-20 відео, але і додаткові освітні матеріали. Команда цієї освітньої платформи незабаром планує додати до кожного циклу лекцій статті, термінологічні картки, ігри та тести.

Сподіваємося, що всі ці онлайн-платформи допоможуть вам провести вільний час цікаво та з користю!

Теги: образование , бесплатные курсы , курсы , учеба , онлайн-курсы

Комментарии

 • 16 июня 11:30 В Украине запустили сервис, который считает продолжительность жизни    0
 • 15 июня 13:43 Ожидается мощная трехдневная магнитная буря: что советуют делать эксперты    0
 • 14 июня 19:31 В Украине презентуют проект "Добро пожаловать, Илон Маск"    0
 • 14 июня 18:36 Собака киевлян стала рекордсменкой по количеству путешествий    0
 • 12 июня 11:49 В Черновцах коммунальщики приняли на работу кота: ему доверили вести Facebook    0
 • 11 июня 14:20 Интуитивное питание: что это такое и как начать    0
 • 11 июня 12:56 "ПриватБанк" выпустил новый дизайн карточек в поддержку ЛГБТ    0
 • 11 июня 11:01 Google выпустил новый дудл в честь начала Чемпионата Европы по футболу 2020    0
 • 10 июня 10:42 Солнечное затмение в июне 2021: когда и где можно будет увидеть    0
 • 09 июня 17:10 В Украине создали эротический журнал "Грешница"    0
 • 08 июня 18:12 Выходи играть: 11 лучших баскетбольных площадок Киева    0
 • 04 июня 10:00 Трансформуй своє місто разом із glo™ і Лесею Нікітюк    0
 • 02 июня 18:02 Магнитные бури в июне 2021 года: календарь    0
 • 02 июня 17:46 Комментирует косметолог: что не так с лицами "Друзей" спустя 27 лет    0
 • 31 мая 19:16 Ретроградные планеты в июне 2021: когда будут и как они повлияют на человека    0
 • 31 мая 12:00 Выходные и праздничные дни в июне 2021 года в Украине: сколько будем отдыхать и работать    0
 • 30 мая 13:45 Стало известно, где можно заработать летом, и какие услуги нужны украинцам    0
 • 29 мая 12:59 Почта Испании выпустила специальные марки для борьбы с расизмом, но светлые сделала самыми дорогими    0
 • 28 мая 12:33 Итальянский художник продал свою первую совершенно невидимую скульптуру    0
 • 27 мая 11:05 С Киевом в сердце: 7 брендов, которые выпускают вещи с символикой столицы    0