Стиль жизни

8 сервісів для навчання онлайн від фізики до бізнесу

Gloss 07 апреля, 2021, 10:28
 0

Якось американський оратор Джим Рон сказав: «Формальна освіта допоможе вижити, а самоосвіта приведе вас до успіху». Якщо раніше для вдосконалення професійних навичок люди масово йшли до бібліотеки (що теж цінно!), то сучасному поколінню неабияк пощастило: ще ніколи в історії не було так просто навчатися самостійно! Тепер кожен може обрати найзручніший формат: онлайн-курси, тренінги, майстер-класи, лекції від кращих спікерів із різних куточків світу тощо. Ідея самоосвіти онлайн стає надзвичайно популярною, отож ми дібрали сервіси, які допоможуть учням розширити спектр знань, навичок і досвіду.

Больше интересного и полезного - Gloss.ua в Telegram

Читайте также:

Онлайн-школа «На Урок»

Бажаєте якісно підготуватися до ЗНО чи ДПА та покращити свої знання з будь-якої навчальної дисципліни? На цій платформі ви знайдете безліч можливостей: вебінари, інтерактивні курси, олімпіади, тести, статті та багато іншого! Усі заняття проводять кращі педагоги-практики України, яким не байдужа доля освіти. Завдяки індивідуальному підходу викладання, ви заповните прогалини у знаннях та раз і назавжди розберетеся в темах, що викликають труднощі. Проведіть свій час із користю. Долучайтеся до онлайн-школи «На Урок»!

The Khan Academy

Академія Хана пропонує учням численні практичні вправи та навчальні відео. Усе це дозволяє вивчати новий матеріал у власному темпі: як у класі, так і вдома. Тут ви знайдете курси з математики, хімії, біології, фізики, програмування, всесвітньої історії, а також історії мистецтв, економіки та багатьох інших предметів. Лектори використовують технологію індивідуальної адаптації, яка визначає як сильні, так і слабкі сторони кожного учня. Увесь процес навчання гейміфікований!

TED Talks

На цьому онлайн-ресурсі ви знайдете понад 400 відеозаписів різних виступів та лекцій на конференції TED. Відомі вчені читають лекції з актуальних тем сучасності. Це і наукова тематика, і мистецтво, політика, культура, бізнес, технології, глобальні проблеми тощо. Навчаючися на цій платформі, ви розширите світогляд та прокачаєте критичне й аналітичне мислення.  

Coursera

Це онлайн-проєкт у сфері освіти, де ВНЗ світового масштабу (Стенфорд, Уортон, Прінстон) викладають безкоштовні навчальні курси на різні теми. Причому цих тем неймовірно багато: починаючи від мистецтва та здоров'я і закінчуючи бізнесом, фізикою та статистикою. Тут ви маєте можливість отримати частинку знань і досвіду від кращих викладачів у своїй сфері діяльності.

Documentary Heaven

На цьому сервісі є понад 1000 документальних фільмів із різних категорій: мистецтво, історія, природа, наука, філософія, еволюція та багато інших. Увесь відеоконтент можна переглянути безкоштовно! Для того, щоби залишати коментарі та додавати відео у закладки, вам потрібно створити обліковий запис. Усі фільми англомовні, тож ви не лише покращите свої знання про світ, а й удосконалите знання  іноземної мови.

Edera

Мета проєкту – зробити освіту доступною та якісною за прикладом кращих освітніх ініціатив. EdEra почала свою діяльність із запуску перших в Україні онлайн-курсів із підготовки до ЗНО. Сьогодні проєкт містить численні інтерактивні лекції від професійних викладачів із використанням різних форматів викладання і проміжним опитуванням для кращого засвоєння матеріалу.

Prometheus

Це безкоштовні онлайн-курси, автори яких – викладачі кращих університетів країни, таких як Києво-Могилянська академія або київський Політех. Сам список курсів досить багатогранний: у ньому є як гуманітарні науки, так і комп'ютерні дисципліни. Варто зауважити, що платформа Prometheus отримала дозвіл на дублювання українською мовою чотирьох онлайн-курсів для вчителів від Массачусетського технологічного інституту, Колумбійського та Квінслендського університетів.

WiseCow

WiseCow – відеолекторій про літературу, кіно, мистецтво, музику, журналістику, театр, історію, моду та соціум. Один цикл лекцій – це не тільки 10-20 відео, але і додаткові освітні матеріали. Команда цієї освітньої платформи незабаром планує додати до кожного циклу лекцій статті, термінологічні картки, ігри та тести.

Сподіваємося, що всі ці онлайн-платформи допоможуть вам провести вільний час цікаво та з користю!

Теги: образование , бесплатные курсы , курсы , учеба , онлайн-курсы

Комментарии

 • 13 апреля 17:35 Где поплавать после локдауна: 44 бассейна Киева    0
 • 13 апреля 12:48 Выходные и праздничные дни в мае 2021 года в Украине: сколько будем отдыхать и работать    0
 • 13 апреля 11:35 Украинцам предлагают отправить свои мечты и желания в космос    0
 • 13 апреля 09:29 Google выпустил анимационный дудл, посвященный знаменитому нью-йоркскому Метрополитен-музею    0
 • 10 апреля 12:45 Сразу 8 украинцев попали в рейтинг самых успешных молодых предпринимателей Европы по версии Forbes    0
 • 01 апреля 13:02 Полный Локдаун в Киеве: топ 5 сервисов для комфортной жизни    0
 • 31 марта 20:07 Выходные и праздничные дни в апреле 2021 года в Украине: сколько будем отдыхать и работать    0
 • 31 марта 10:59 Культурная жизнь Киева: какие театральные онлайн-события пройдут на этой неделе    0
 • 31 марта 09:38 Ближе, чем в Париже: Лувр оцифровал всю свою коллекцию    0
 • 27 марта 13:51 Полезный тренд: блогерши из TikTok обеспечили взрывной рост продаж книг    0
 • 26 марта 16:31 "Мивина" откажется от добавления пакетиков с маслом в упаковку    0
 • 26 марта 12:38 В Киеве запускают бесплатный курс фитнес-тренировок онлайн: где смотреть    0
 • 26 марта 10:50 Королевские дома мира: как живут современные монархи    0
 • 25 марта 18:42 МВД изменило правила регистрации номерных знаков в Украине    0
 • 25 марта 16:34 В ГСЧС Киева показали кота-спасателя, который стал майором. Фото    0
 • 25 марта 10:37 Uber Shuttle в Киеве: актуальные маршруты и цены    0
 • 24 марта 15:20 Пора готовиться: когда и как киевские школьники вернутся на учебу после весенних каникул    0
 • 23 марта 18:11 В США появились "охотники за вакцинами": кто они такие    0
 • 23 марта 14:24 Разбери гардероб: куда можно сдать ненужные вещи в Киеве    0
 • 22 марта 18:39 Эксперты определили, какой цвет автомобиля украинцы предпочитают больше всего    0