Программа Фестиваля «Гогольfest 2008» (6-17 мая)
6 травня, вівторок | |||
19.00 | Відкриття. Перформанс ЦСМ «ДАХ» Роман Юсипей (баян) | ||
7 травня, середа | |||
12.00 | Майстерклас Т. Сільваші Камерна сцена | ||
19.00 | Російський інженерний Театр "АХЕ" (Санкт-Петербург, Росія) Режисери – М. Ісаєв, П. Семченко В Україні демонструється вперше Велика сцена | ||
22.00 | Концерт гурту "45 EH" | ||
8 травня, четвер | |||
16.00 | Церемонія вручення відзнаки «Культурний провідник» (Куратор К.Сладкевич) Камерна сцена | ||
19.00 | Концерт Катя Chilly i Co (Київ, Україна) Камерна сцена | ||
21.00 | Державний Академічний Драматичний Вистава «Один день Івана Денисовича» | ||
9 травня, п’ятниця | |||
17.00 | Творча майстерня «Театр маріонеток» (Київ, Україна) | ||
20.00 | Театр «ДЕРЕВО» (Дрезден, Німеччина) В Україні демонструється вперше Велика сцена | ||
22.00 | Кінофестиваль "Відкрита Ніч" | ||
22.00 | Концерт гурту "MAMANET" (Краматорськ, Україна) | ||
00.00 | Afterground Dance Zone | ||
10 травня, субота | |||
12.00 | Майстерклас КЛІМа Камерна сцена | ||
16.00 | Ансамбль Дмітрія Покровського | ||
18.00 | Ансамбль Старовинного Співу | ||
20.00 | Берегівський Національний угорський театр ім. Дьюли Ійєша (м. Берегове, Україна) Режисер - В. Троїцький В Києві демонструється вперше Велика сцена | ||
22.30 | Кінофестиваль "Відкрита Ніч" | ||
22.30 | Концерт формації FOA-HOKA (Д. Куровський, В. Діхтяренко) | ||
11 травня, неділя | |||
12.00 | Майстерклас М.Яремчука Камерна сцена | ||
15.00 | Фестиваль "Співочий Собор"(куратор - М. Шух) Камерна сцена | ||
17.00 | Берегівський Національний угорський театр ім. Дьюли Ійєша (м. Берегове, Україна) Вистава «Три сестри» В Україні демонструється вперше Велика сцена | ||
19.00 | “Ем-Візія”2008 - міжнародний проект електроакустичної, експериментальної електронної музики та медіа-арту Куратор - А. Загайкевич Концертна сцена | ||
22.00 | "Артхаус Трафік" представляє короткометражки "Future Shorts" - "Лондон, я люблю тебе" Камерна сцена | ||
22.00 | Концерт гурту "4Е4Е" (Черкаси-Червоноград, Україна) | ||
12 травня, понеділок | |||
12.00 | Майстерклас А. Загайкевич | ||
18.00 | Ансамбль «Nostri Temporis» (Київ, Україна) Камерна сцена | ||
20.00 | “CsokonaiTheatre” (Дебрецен, Угорщина) Режисер – В. Рижаков В Україні демонструється вперше | ||
22.00 | "Артхаус Трафік" представляє короткометражки "Future Shorts" - "The Best" Камерна сцена | ||
22.00 | "Большой Барабан" (Москва, Росія) | ||
13 травня, вівторок | |||
12.00 | Майстерклас В. Троїцького Камерна сцена | ||
15.00 | "Мистецький Арсенал" Презентація | ||
18.00 | Концерт гурту персидської музики «ДЖАМ» Камерна сцена | ||
20.00 | Студія «SounDrama» (Москва, Росія) Режисер – В. Панков В Україні демонструється вперше Велика сцена | ||
22.30 | "Артхаус Трафік" представляє короткометражки "Future Shorts" - "Pro luboff" Камерна сцена | ||
22.30 | Концерт гурту "Вперше чую" (Київ, Україна) | ||
14 травня, середа | |||
12.00 | Засідання Картелі Кураторів. Частина І. | ||
19.00 | Камерний ансамбль «Нова музика в Україні» | ||
21.00 | ЦСМ «ДАХ» (Київ, Україна) Цикл «Україна Містична» Режисер – В. Троїцький Велика сцена | ||
22.00 | Київський Міжнародний Кінофестиваль "Молодість" | ||
22.00 | Концерт гурту "ЦИРК" (Одеса, Україна) | ||
15 травня, четвер | |||
12.00 | Засідання Картелі Кураторів. (Представлення досягнень за 2007 р.) | ||
19.00 | Камерний оркестр «New Era Orchestra» Камерна сцена | ||
21.00 | Концерт Ансамблю «OPUS-POSTH» (Москва, Росія) Керівник – Т. Грінденко В Україні демонструється вперше | ||
22.30 | Київський Міжнародний Кінофестиваль "Молодість" | ||
22.30 | Концерт гурту "ОЧЕРЕТЯНИЙ КІТ" (м. Вінниця, Україна) | ||
16 травня, п’ятниця | |||
12.00 | Майстерклас С. Лозниці | ||
17.00 | Концерт-лекція композитора В. Мартинова (Москва, Росія) В Україні демонструється вперше | ||
19.00 | Львівський академічний театр імені Леся Курбаса | ||
22.00 | Київський Міжнародний Кінофестиваль "Молодість" | ||
22.00 | Концерт "Younnat" (Харків, Україна) | ||
00.00 | Afterground Dance Zone | ||
17 травня, субота | |||
12.00 | Майстерклас Д.Горбачева | ||
16.30 | «Київ Модерн-Балет»(Київ, Україна) "Болеро", "Дощ" Режисер - Р. Поклітару Велика сцена | ||
|