Увага! Шанувальники справжньої якісної музики

Глеб Орлов 24 февраля 2009, 11:44  225

На сьогоднішній день український шоу-бізнес, на превеликий жаль, заповнений сміттям. По телеку і радіо крутять проплачених „зірок” чиїхось дочок чи жінок, які мріють співати, а наші вуха мають їх слухати. Зараз записати пісню в студії видати диск, зняти кліп - не проблема аби були гроші. Як кажуть: „Любой каприз за ваши деньги!”. І співають ці „зірки” до тих пір – поки гроші є. Шоу-бізнес переповнений однотипними безголосим виконавцями, які навіть обличчями між собою схожі. І що буде далі.

Але наша Україна все ж таки багата на таланти і нам є чим пишатися. Є виконавці, які достойно можуть представляти нашу державу з її звичаями і традиціями на світовій сцені. І нам ніколи за них не буде соромно. Серед цих виконавців можна сміливо назвати ім’я Каті Chilly. Ця співачка вже є знаком якості, вона з’явилася на нашій сцені в далеких дев’яностих і зробила справжній переворот в українській музиці. ЇЇ вокальні данні і сценічний образ дають повне право вважати її безпрецедентним явищем в українській музиці і навіть у світовій теж. Катю Chilly неможливо ні з ким переплутати і навіть порівняти. Вона унікальна і аналогів її творчості просто немає.

16 лютого 2009 запрацював новий сайт, присвячений творчості Каті Chilly. www.katyachilly.at.ua
На цьому сайті ви можете скачати музику Каті Chilly і зробити власні висновки, прочитати статті та інтерв’ю, подивитися кліпи.
Давайте підтримувати українську музику разом! Бо вона у нас є!

Катя Сhilly

Катя Сhilly

Комментарии