Коли в школах Києва офіційно розпочнуться осінні канікули: дата
Осінні канікули у школах Києва || Annie Spratt/Unsplash
Стало відомо, коли в школах Києва офіційно розпочнуться осінні канікули в умовах воєнного стану. За словами заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, учні закладів загальної середньої освіти відпочиватимуть один тиждень – з 31 жовтня до 6 листопада, включно.
До цього часу столичні школи мають працювати в очному, дистанційному та змішаному форматах навчання, виходячи із ситуації безпеки та при дотриманні алгоритму дій на випадок повітряної тривоги.
Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.
21 жовтня Мондриївський додав, що на даному етапі причин для перенесення осінніх шкільних канікул поки немає. Проте, під час осінніх канікул у Києві заклади дошкільної та позашкільної освіти продовжать роботу в тому ж форматі, як і зараз.
Осінні шкільні канікули в Київській області
Щодо Київської області, то школярі регіону продовжать навчатися дистанційно з 24 по 28 жовтня 2022 року. Варто зазначити, що це правило поширюється на всі навчальні заклади будь-яких форм власності, не тільки на школи, а й на заклади дошкільної, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.
Так повідомили представники Київської обласної військової адміністрації, посилаючись на ухвалене рішення під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області через посилену загрозу російських ракетних атак.
А ось осінні канікули у 99% школах Київщини перенесли на зимовий період. Про зміни в навчальному процесі повідомлятимуть додатково.
Читайте також:
- Кияни можуть перевіряти графік відключення світла онлайн.
- У Києві з'явилася можливість розплатитися карткою в автобусах.
- Кличко назвав дату включення опалення в Києві.
Читай також
Штрафи до 3400 грн: Кабмін пропонує посилити покарання за порушення комендантської години
Обмеження та винятки
За тварин в авто штрафуватимуть та позбавлятимуть волі: у КМДА нагадали про покарання для водіїв
Деталі
В Україну йде 38-градусна спека: де і коли очікується пік температури
Краще обмежити перебування на вулиці з 12:00 до 16:00
В Україну йдуть дощі та грози: синоптик попередила, в яких областях зіпсується погода
На кого чекають вихідні з грозовими дощами
У яких районах Києва найбільше зросла вартість оренди житла – дослідження
Ціни зростають, а попит – падає