Українські військові знайшли застосування використаним NLAW (фото)

Українські військові знайшли застосування використаним NLAW || Marine Command

У мережі з'явилася фотографія, яка показує, наскільки українські захисники можуть бути винахідливими та як можна застосовувати вже використані протитанкові комплекси NLAW у повсякденному житті. У кадрі корпус уже відпрацьованої пускової установки, з якої бійці ЗСУ нібито змайстрували польовий душ і встановили на дереві.

Підписуйтесь на канал Gloss.ua в Telegram.

Представники благодійного фонду "Повернись живим" поділилися в Twitter знімком резервуару для душу із використаної західної зброї на дереві та написали:

"В Україні не кажуть: "Що нам робити з корпусом ракети Javelin?" В Україні кажуть: "А давайте зробимо з боксу душ".

Потім вони додали, що насправді це корпус ракети NLAW, їх бавить картинка і вони шукають автора фотографії.

Для довідки:

Раніше в мережі також з'являлося фото, як люди використовують вже відпрацьований корпус комплексу NLAW як переносний курник.

Крім того, відомо, що українські компанії з виробництва електробайків Eleek та Delfast допомагають ЗСУ, передаючи екземпляри цього виду транспорту. А співзасновник Delfast Данило Тонкопій ще й поділився інформацією, що електробайки можуть бути корисними для мобільних груп, для виїзду на аеророзвідку та інших цілей. У цей час українські захисники "модернізували" байки, встановивши на них контейнери з ракетами NLAW.

Читай також

20 хвилин на медитацію: в Україні хочуть узаконити перерви для психологічного розвантаження на роботі

Законопроєкт зареєстрований у Раді

Круїзний лайнер із хантавірусом завершує свою подорож: чи очікується нова пандемія

Судно заходить в порт Роттердама

Марко Рубіо полетів до Китаю під іншим ім'ям та у спортивному костюмі, як у Ніколаса Мадуро

Влада КНР змінила написання прізвища чиновника

Троє людей загинули на круїзному лайнері від спалаху рідкісного смертельного вірусу

Серед екіпажу є українці

В школах у 17-річних перевірятимуть військові документи через «Резерв+» або «Дію»

У Міноборони дали інструкцію

Поліція Мексики кілька днів не могла знайти зниклу жінку через фільтри на фото

Соцмережі/реальність

"Мене не рятуйте, допоможіть татові" — прокуратура показала відео з бодікамер поліцейських під час теракту в Києві

У Санкт-Петербурзі нібито затримали Дмитра Гордона: його виявила система розпізнавання облич

До 8 років в'язниці та штрафи за прояв антисемітизму в Україні: Зеленський підписав закон

Кримінальна відповідальність за образу євреїв

Вбивцю українки Ірини Заруцької визнали недієздатним і не зможуть судити у США

Суд міг застосувати до нього смертну кару