Українці можуть подати заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій

Українці можуть подати заявку на грошову допомогу

З 31 травня українці, які постраждали через російську збройну агресію, можуть подати заявку на отримання додаткової фінансової допомоги від міжнародних організацій. На даний момент це можливо зробити поки що лише на соціальній платформі "єДопомога". Про запуск проєкту за підтримки Червоного Хреста, ЮНІСЕФ та інших повідомили у Міністерстві соціальної політики України.

Як було відомо раніше, згодом послуга має бути доступна ще й у мобільному додатку "Дія", але конкретна дата запуску поки що не називається.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

Додаткову матеріальну допомогу можуть отримати такі категорії громадян:

У заявці на отримання фінансової допомоги від міжнародних організацій необхідно вказати свої особисті дані, місце проживання та міжнародний рахунок IBAN, який можна дізнатися в особистому кабінеті або у додатку свого банку.

[sun_gallery_137984]

Фото: aid.edopomoga.gov.ua

"Верифіковані заявки передаватимуться міжнародним організаціям, які прийматимуть рішення щодо виплат на основі пріоритетності вразливих категорій отримувачів та наявності коштів для здійснення таких виплат", - кажуть у прес-службі Мінсоцполітики, посилаючись на слова голови відомства Марини Лазебної.

Читай також

Боролася за право піти із життя: в Іспанії 25-річній дівчині провели евтаназію через депресію

Батько намагався зупинити процедуру

Світ на межі голоду через війну в Ірані: колапс на ринку добрив

Вигода для РФ

Українські офіцери шоковані тактикою союзників США на Близькому Сході: деталі

"На що вони дивилися чотири роки, поки ми воюємо"

Третя світова вже почалася: її ключові ознаки наводить почесний професор Букінгемського університету

"Війна за вибором"

Вчені завантажили мозок мухи в комп'ютер: як поводиться цифрова копія комахи (відео)

Жодного ШІ, лише нейрони справжньої мухи

FT розкрили подробиці підготовки ізраїльських спецслужб до вбивства іранського лідера Алі Хаменеї

За іранськими чиновниками стежили роками

Українка з Броварів листувалася з Джеффрі Епштейном і підбирала дівчат для нього

Що вона отримувала за це

Вчені вперше зафіксували у водах Антарктики акулу, яку вважали неіснуючою (відео)

4-метрова хижачка на глибині 490 метрів

Система блокпостів обходиться Україні більш ніж у 4,6 млрд грн на рік і заважає роботі поліції

Одна перевірка документів коштує державі 4900 грн

Проект нового Трудового кодексу дозволяє відеоспостереження за працівниками та контроль їх листування