В Україні почали виготовляти бойові дрони замість звичайних

В Україні почали виготовляти бойові дрони замість звичайних || David Henrichs/Unsplash

В Україні з'явилася справжня лабораторія, де звичайні дрони "перетворюють" на бойові. Ідея, як і сама лабораторія, належить колишньому працівникові "Укроборонпрому" та волонтеру Максиму Шеремету.

Бойові безпілотні літальні апарати створюють та оновлюють для Збройних Сил України, щоб пристрої допомагали українським захисникам боротися з російськими окупантами у цій війні після повномасштабного збройного вторгнення Росії до України.

Не забудьте підписатися на канал Gloss.ua в Telegram.

Як повідомляє видання "ШоТам", дівчата з волонтерського руху Veteranka надали приміщення у Києві для лабораторії дронів. Команда Максима Шеремета, крім модернізації звичайних безпілотників, також виготовляє бойові дрони під різні тактичні завдання - від великих бомберів до маленьких розвідників, які "можуть наробити чимало лиха ворогу".

Наприклад, у такій лабораторії виробляють дрон "Бандерик", здатний витримати навантаження до 15 кілограм. Що стосується створення бойових безпілотників зі звичайних - то необхідно включити систему і за 4 секунди встигнути підчепити якусь стяжку, а потім коли включається ліхтарик на дроні, то навантаження падає.

Читайте також:

Читай також

На ЧАЕС виявили грибок, який поглинає радіацію та перетворює її на енергію

Чим він допоможе людям у космосі

Американська криптоплатформа Polymarket перетворила війну в Україні на азартну гру з великими ставками

 Чи можуть багатомільйонні ставки впливати на перебіг війни

Європу охоплює хвиля дешевого кокаїну, ціна якого знизилася вдвічі: причина

Дешевше та чистіше

Названо ТОП-10 мільярдерів України у 2025 році — інфографіка

Ключові бізнес-активи країни

Жінка «воскресла» у труні всього за кілька хвилин до кремації

Помилкова смерть

"Справжній зрадник": чиновники США відреагували на злив розмови Віткоффа з помічником Путіна

Віткофф дає поради диктатору РФ

“Новий Зір” переміг на премії EPHA Awards 2025: українська клініка вперше отримала нагороду від організації світового рівня

Західні ЗМІ опублікували деталі нового плану завершення російсько-української війни

Нові та старі вимоги

Примусова доставка військовозобов'язаних – законна: у ТЦК розповіли про проблеми мобілізації

Повістки неефективні

Влада обговорює законопроект, який дозволяє ширше використовувати російську мову в Україні

Повідомив нардеп В'ятрович